زنجان، میزبان همایش زیست‌شناسی سلول سرطانی

رییس دانشکده علوم زیستی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان اظهار کرد: همایش زیست‌شناسی سلول سرطانی (Cancer Cell Biology) آبان ماه امسال در دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان برگزار می‌شود.

زنجان، میزبان همایش زیست‌شناسی سلول سرطانی

لیلا حسنی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، از برگزاری همایش زیست شناسی سلول سرطانی (Cancer Cell Biology) در دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان خبر داد.

وی گفت: دانشکده علوم زیستی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان این همایش را در تاریخ 20 و 21 آبان ماه امسال برگزار می‌کند.

این مسئول افزود: این همایش در راستای همایش‌های سالیانه دانشکده علوم زیستی بوده و با سخنرانی اساتید صاحب‌نظر داخلی و خارجی و شرکت پژوهشگران از سراسر کشور برپا خواهد شد.

رییس دانشکده علوم زیستی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان اظهار کرد: از اهداف این همایش می‌توان به فراهم آوردن محیطی مناسب برای بحث و تبادل نظر علمی با گردهم آوردن پژوهشگران برجسته در زمینه بیماری سرطان با رویکرد علوم سلولی اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: روش‌های مرسوم و غیرمرسوم در درمان سرطان، سلول بنیادی سرطانی، ارگانوئید و کشت سه بعدی سلول در مطالعه سرطان، ویرایش و تصحیح ژنوم در درمان سرطان و مدلسازی ریاضی در مطالعه سلول سرطانی از جمله سخنرانی‌ها و موضوعات این همایش هستند.

این مسؤول تصریح کرد: طراحی هدفمند دارو، توسعه و رهایش آن در درمان سرطان، رویکردهای غیرتهاجمی در تشخیص و درمان سرطان از جمله دیگر موضوعات و محورهای این همایش به شمار می‌روند.

حسنی اظهار کرد: دانشجویان و دانشگاهیان علاقمند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرسhttp://iasbs.ac.ir/seminar/bio/biosymp/2016/ مراجعه کنند. هم‌چنین در صورتی که ظرفیت حضوری ثبت نام تکمیل شود، امکان ارائه غیرحضوری در این همایش نیز فراهم شده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب