کسب مقام بهترین عملکرد در مسابقات ریزپرنده چین

تیم ریزپرنده دانشگاه صنعتی امیرکبیر (AUTMAV) در مسابقات بین‌المللی ریزپرنده چین مقام بهترین عملکرد در بخش فضای باز را کسب کرد.

کسب مقام بهترین عملکرد در مسابقات ریزپرنده چین

به گزارش ایسنا، تیم ریزپرنده دانشگاه صنعتی امیرکبیر ( AUTMAV) در مسابقات بین‌المللی ریزپرنده ((IMAV 2016 چین مقام بهترین عملکرد در بخش فضای باز (outdoor) را کسب کرد.

در این بخش از مسابقات 16 تیم به رقابت پرداختند که تیم ریز پرنده دانشکده مهندسی هوافضای دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به کسب مقام بهترین عملکرد شد.

24 تیم در این مسابقات حضور داشتند که 16 تیم در بخش داخل سالن و 16 تیم در بخش فضای باز به رقابت پرداختند. 7 تیم از ایران در این مسابقات شرکت کردند.

تیم ریز پرنده دانشگاه صنعتی امیرکبیر با توجه به کیفیت بالا موفق به اخذ حمایت مالی از برگزارکننده مسابقات و دارای صلاحیت برای شرکت در هر دو بخش مسابقات شناخته شد ضمن آنکه در سال جاری این تیم دو مقاله به بخش کنفرانس imav ارسال کرد که مورد پذیرش قرار گرفت.

تیم اعزامی 7 نفر متشکل از دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد و کارشناسی بودند که در رشته‌های هوافضا و علوم کامپیوتر در تحصیل هستند.

علیرضا محمدی فرد و مهرداد نقشینه از دانشجویان مقطع  دکترای هوافضا، علی جامعی، سعید مظفری، محمد حسین کاظمی از دانشجویان مقطع  کارشناسی ارشد هوافضا،  شهاب ستونی  مقطع کارشناسی هوافضا و امیرحسین حاجی شیخی مقطع کارشناسی علوم کامپیوتر تیم اعزامی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به این دوره از مسابقات هستند.

این تیم به سرپرستی دکتر نقاش از دانشکده مهندسی هوافضا در چند سال اخیر موفق به کسب مقامهای متعددی در هر دو بخش داخل سالن و فضای باز شده است که کشورهای شرکت کننده در بخش فضای باز اسپانیا.کره جنوبی.روسیه.لهستان.هلند.ایران.اندونزی.هند. المان. فرانسه.مصر. چین. برزیل  بودند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب