انگیزه بالای ایگواین برای شکستن طلسم میلان

مهاجم یوونتوس بی‌صبرانه منتظر دیدار امشب با میلان است تا طلسمش را برابر این تیم بشکند.

انگیزه بالای ایگواین برای شکستن طلسم میلان

مهاجم یوونتوس بی‌صبرانه منتظر دیدار امشب با میلان است تا طلسمش را برابر این تیم بشکند.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از فوتبال ایتالیا، میلان و یوونتوس امشب در هفته‌ نهم رقابت‌های لیگ ایتالیا، در دیداری حساس برابر هم به میدان خواهند رفت. میلان که چند هفته‌ای است با وینچنزو مونتلا نتایج خوبی را کسب کرده است، به دیدار تیم صدرنشینی می‌رود که با چهار امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم حاشیه امنیت خوبی برای خود در صدر جدول سری A  ایجاد کرده است.

گونسالو ایگواین درباره این بازی حساس گفت‌: خیلی دوست دارم به میلان و جانلوییجی دوناروما گل بزنم. زمانی که پیراهن ناپولی را بر تن داشتم، نتوانستم در دو بازی برابر او گلزنی کنم. با وجود اینکه فصل قبل 36 گل به ثمر رساندم، در گل زدن به او و میلان ناکام ماندم. می‌خواهم در این بازی برای تیمم گل بزنم. نمی دانم چطور ولی خیلی انگیزه دارم گل بزنم و عملکرد سال گذشته را جبران کنم.

ایگواین زمانی که  در ناپولی بود توانست یک گل به جانلوییجی بوفون بزند ولی اکنون که هم تیمی این دروازه‌بان اسطوره‌ای یوونتوس شده است، بسیار خوشحال به نظر می‌رسد. ایگواین ‌اضافه کرد: از جیجی به خاطر لطفی که به من دارد و همیشه از من حمایت کرده است ممنونم. هیچ دروازه‌بانی بهتر از او نیست. در بازی با لیون، سیوهایی داشت که باور نکردنی بود و باعث شد ما آن بازی را برنده شویم. بوفون یک استثنا است و لقب اسطوره برازنده اوست.

مهاجم گلزن یوونتوس در پایان درباره همکاری‌اش با پائولو دیبالا، دیگر مهاجم آرژانتینی بیانکونری هم گفت‌: با دیبالا همکاری خوبی دارم. در تمرینات باهم هستیم و تا جایی که ممکن است باهم هماهنگ هستیم. مطمئنیم که این همکاری خوب به سود یووه خواهد بود.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب