عرضه قاب‌های سری Live Cases برای گوشی‌های پیکسل گوگل

از امروز تمامی افرادی که گوشی‌های پیکسل و پیکسل XL را خریداری کردند می‌توانند این قاب‌ها را از گوگل پلی استور انتخاب کنند.

عرضه قاب‌های سری Live Cases برای گوشی‌های پیکسل گوگل

چندی پیش گوگل در کنفرانس 13 مهر از پرچم داران جدید خودش به نام های پیکسل و پیکسل XL پرده برداشت. علاوه بر این گوگل اعلام کرد که برای این دو اسمارت فون قاب های سری Live Cases را هم در نظر گرفته که خریداران بر طبق علاقه و سلیقه شان می توانند آن ها را سفارشی سازی کنند.از امروز تمامی افرادی که گوشی های پیکسل و پیکسل XL را خریداری کردند می توانند این قاب ها را از گوگل پلی استور انتخاب کنند.

بد نیست بدانید که قیمت هرکدام از این قاب ها 40 دلار است و 3 خانواده یا طرح اصلی برای آن ها وجود دارد: سری Artworks شامل قاب هایی می شود که توسط هنرمندان و عکاسان شناخته شده طراحی شده اند. مشتریان نیز هم چنان می توانند تصاویر این قاب ها را از لحاظ اندازه و میزان بزرگی و کوچکی شان تنظیم کنند و یا آن ها را هرکجای قاب که می خواهند قرار دهند.سری Photos به خریدار این امکان را می دهد که عکس مورد نظر خود را آپلود کند که باز هم قابلیت تنظیم آن برای قرارگیری مناسب بر روی قاب وجود دارد.

 و در آخر، سری Places که می توان با انتخاب یک مکان مشخص بر روی گوگل مپس آن را بر روی قاب گوشی آورد.لازم به ذکر است برای دریافت این قاب ها هنوز باید منتظر بمانید؛ چرا که قرار نیست زودتر از اواسط آبان ماه عرضه شوند.گوگل هم چنین قاب های ساده و بدون طرحی را هم برای گوشی های پیکسل خود به فروش می رساند که تمامی رنگ های آن هر کدام با قیمت 30 دلار فروخته می شوند. هرچند قاب هایی که امکان سفارشی سازی آن ها برای کاربران وجود داشته باشد، به قیمت 35 دلار و در رنگ های طوسی، آبی، سبز، هلویی و مرجانی در دسترس علاقه مندان قرار می گیرند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب