دوربین وای‌فای ۱۸۰ درجه‌ای با تصاویر HD

شرکت «دی‌لینک» در اقدامی بزرگ، دوربینی با انواع ویژگی‌های جذاب و پیشرفته ساخته است. DCS-2530L، دوربینی با زاویه دید ۱۸۰ درجه‌ای است.شرکت «دی‌لینک» در اقدامی بزرگ، دوربینی با انواع ویژگی‌های جذاب و پیشرفته ساخته است. DCS-2530L، دوربینی با زاویه دید ۱۸۰ درجه‌ای است.

این دوربین زاویه گسترده دید خود را مدیون فناوری انحصاری de-warping است و سنسور سه مگاپیکسلی آن امکان تصویربرداری و ویدیو با کیفیت 1080p را می‌دهد. دوربین روی پایه‌ای قرار گرفته است که امکان چرخش ۳۶۰ درجه دارد و از سیستم فشرده‌سازی تصاویر H.264 و MJPEG بهره می‌برد. دوربین جدید دی‌لینک مجهز به LED یابنده سیگنال‌های وای‌فای است. این LED کمک می‌کند به‌راحتی‌ و باسرعت، بهترین مکان برای قرارگیری دوربین با سیگنال‌های وای‌فای بهتر را پیدا کنید. از شبکه‌های وای‌فای دوبانده با استاندارد 802.11ac پشتیبانی می‌کند و ارتباط پایداری برای استریم ویدیو برقرار خواهد کرد.

همچنین، این دوربین به تشخیص‌دهنده صدا و حرکت مجهز است و برای رکوردهای محلی از اسلات کارت حافظه MicroSD پشتیبانی می‌کند. تا فاصله پنج متری قابلیت دید در شب دارد و می‌تواند به طور کامل در تاریکی تصویربرداری کند. همانند دیگر دوربین‌های شرکت دی‌لینک، این محصول نیز همراه با اپلیکیشن mydlink برای سیستم‌عامل‌های موبایل اندروید، آی‌او‌اس و ویندوزفون عرضه می‌شود که مدیریت و کنترل از راه دور دوربین توسط اینترنت و کلاود را امکان‌پذیر می‌کند. این دوربین وارد بازارهای جهانی شده است و به قیمت ۱۶۰ دلار به فروش می‌رسد.

منبع :