پشتیبانی کنسول نینتندو سوییچ از موتور گرافیکی Unreal Engine 4

با معرفی کنسول نینتندو سوییچ، لیستی از کمپانی‌هایی که با نینتندو همکاری خواهند کرد نیز منتشر شد

پشتیبانی کنسول نینتندو سوییچ از موتور گرافیکی Unreal Engine 4

با معرفی کنسول نینتندو سوییچ، لیستی از کمپانی‌هایی که با نینتندو همکاری خواهند کرد نیز منتشر شد که در این لیست نام Unreal Engine دیده نمی‌شد. با این وجود روز گذشته این کمپانی با انتشار مطلبی در توییتر از پشتیبانی موتور گرافیکی Unreal Engine 4 از کنسول نینتندو سوییچ خبر داد.

موتور گرافیکی Unreal Engine 4 که در ساخت بازی‌هایی چون Gears of War 4 و Batman Arkham: VR استفاده شده است، از کنسول نینتندو سوییچ نیز پشتیبانی خواهد کرد. در همین رابطه مطلبی در توییتر منتشر شد که از همکاری سازندگان این موتور گرافیکی با کمپانی نینتندو خبر می‌داد.

همانطور که انتظار می‌رود، خبر پشتیبانی نینتندو سوییچ از موتور گرافیکی Unreal Engine 4‌، به سود کمپانی نینتندو تمام خواهد شد چرا که موتور گرافیکی Unreal Engine 3  یکی از محبوب‌ترین ابزار‌های ساخت بازی شناخته می‌شد و توسعه دهندگان آن در تلاش هستند تا بار دیگر این موفقیت را تکرار کنند. موتور گرافیکی Unity که رقیب اصلی آنها نیز شناخته‌ می‌شود پیش از این از همکاری با نینتندو خبر داده بود.

توسعه بازی‌های چند پلتفرمی همواره یکی از مشکلاتی بوده که کنسول‌های نینتندو با آن روبه رو بوده‌ است اما به نظر می‌رسد با همکاری نینتندو با سازندگان و ناشران بزرگ صنعت بازی‌سازی، این مشکل نیز برطرف شده باشد. 

منبع :روابط طولی در مثلث از هندسه 2 يازدهم
يازدهم رياضي     دبیر : میلاد موسوی