آیا مک بوک‌های 2018 اپل به کیبورد E-ink مجهز خواهند بود؟

اگر به دنبال خریداری یکی از کامپیوترهای سری مک اپل مجهز به کیبورد جوهر الکترونیکی هستید، احتمالاً با کمی صبر به آرزوی خود می‌رسید.

آیا مک بوک‌های 2018 اپل به کیبورد E-ink مجهز خواهند بود؟

اگر به دنبال خریداری یکی از کامپیوترهای سری مک اپل مجهز به کیبورد جوهر الکترونیکی هستید، احتمالاً با کمی صبر به آرزوی خود می رسید. بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، اپل قصد دارد کلید‌های کاغذ الکترونیک Sonders را به یکی از قابلیت‌های استاندارد مک بوک‌های خود تبدیل کند؛ البته مک بوک‌هایی که در سال 2018 وارد بازار خواهند شد. به این ترتیب نباید منتظر چنین محصولی در رویداد هفته آینده اپل باشیم اما دست کم می‌دانیم که این محصولات احتمالا در سال 2018 معرفی خواهند شد. همان طور که انتظار می‌رود، جوهر الکترونیکی به کامپیوتر مک شما امکان می دهد که از هر نوع الفبایی در کنار کاراکترهای خاص و کلیدهای میانبر ویرایش محتوای رسانه‌ای استفاده کند.

با استفاده از این کیبوردهای جدید کاربران اپل می‌توانند اموجی‌ها را درست مانند زمان کار با یک گوشی هوشمند (یعنی تعویض کیبورد حروف به کیبورد امو جی‌ها) به متن‌های خود اضافه کنند و دیگر نیازی به استفاده از میان‌برهای کیبورد یا پنجره های گفتگوی Onscreen نخواهد بود.هنوز هیچ یک از شرکت‌های مذکور دراین باره به صورت مستقیم ابراز نظر نکرده‌اند اما Sonder تایید کرده که مذاکراتی در این زمینه صورت گرفته است. در هر حال اضافه شدن این قابلیت به محصولات جدید اپل دور از ذهن به نظر نمی‌رسد زیرا این شرکت در حالت کلی مخالف استفاده از نمایشگرهای لمسی در کامپیوترهایش است و در نتیجه هر گونه ابتکار عمل درباره روش‌های ورود اطلاعات به این محصولات باید پایین نمایشگر صورت بگیرد.

 برای مثال شایعات دیگری نیز درباره اضافه شدن نوارهای لمسی OLED به نسل جدید مک بوک پرو‌های اپل منتشر شده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
همایش جمع بندی زیست شناسی بخش سوم زیست گیاهی پیش دانشگاهی
چهارم تجربی     دبیر : سجاد عبیری