احتمال همکاری سامسونگ و ال جی برای تامین باتری گلکسی S8

با وجود توقف تولید و فروش گلکسی نوت 7 از سوی سامسونگ، دردسر‌های آن هم چنان ادامه دارد.

احتمال همکاری سامسونگ و ال جی برای تامین باتری گلکسی S8

با وجود توقف تولید و فروش گلکسی نوت 7 از سوی سامسونگ، دردسر های آن هم چنان ادامه دارد. هفته گذشته گزارش شد که هنوز 1.9 میلیون گلکسی نوت 7 در میان کاربران مورد استفاده قرار می گیرد و سامسونگ در تلاش است این گوشی‌ها را جمع آوری کرده و آنها را با سایر کهکشانی ها تعویض کرده یا مبلغ پرداختی را به مشتریان بازگرداند. به تازگی نیز گزارش شده که علیرغم درخواست های مکرر سامسونگ،  تعدادی از کاربران هم چنان تمایلی به تعویض گلکسی نوت 7 خود ندارند.

 اعلام دو طرح فراخوان برای گلکسی نوت 7 به معنی پایان کار این پرچمدار است؛ محصولی که می توانست فروشی چند میلیونی برای سامسونگ به همراه داشته باشد. متاسفانه سامسونگ هنوز نتوانسته به صورت قطعی دلیل انفجار نوت 7 را شناسایی کند و تحقیقات این شرکت و نهادهای قانونی در این زمینه هم چنان ادامه دارد.

 در جریان اولین فراخوان، سامسونگ استفاده از باتری‌ های معیوب را دلیل مشکلات نوت 7 معرفی کرد و تصمیم گرفت باتری‌های تولید شده توسط شرکت چینی ATL را با باتری‌های معیوب Samsung SDI تعویض کند.اما پس از اینکه مشخص شد سامسونگ مجبور است برای دومین بار گلکسی نوت‌های تعویضی و بدون مشکل را فراخوانی کند، به سختی می شد باور کرد که این بار هم باتری‌های معیوب تنها دلیل داغ شدن بیش از حد و در نهایت انفجار نوت‌های 7 باشند. در هر حال به نظر می‌رسد سامسونگ هنوز هم به نقص عملکرد باتری‌ها مشکوک است و به همین دلیل قصد دارد باتری‌های گلکسی S8 را از یک شرکت تامین کننده باتری دیگر خریداری کند.

 مطابق با گزارشی که توسط وب سایت کره‌ای The Korea Herald منتشر شده است، مسئولان اجرایی سامسونگ عنوان کرده‌اند که به دنبال تامین کنندگان مختلفی هستند که شرکت LG نیز در میان آنها وجود دارد.این اولین باری نیست که سامسونگ با رقیب هم وطن خود یعنی ال جی وارد همکاری می‌شود و برخی از گوشی‌های هوشمند این شرکت از ماژول‌های دوربین ساخته شده توسط LG Innotek استفاده می‌کنند؛ شرکتی که عضو LG Group است. البته هنوز قراردادی در این زمینه بین سامسونگ و ال جی منعقد نشده است در نتیجه باید منتظر تایید رسمی همکاری مجدد این دو شرکت و کنارگذاشتن سایر رقبا بمانیم.


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب