کنسول نینتندوسوییچ و ایجاد تحول بزرگ در تجربه بازی‌های ویدیویی

کمپانی بزرگ و محبوب یوبی سافت، بارها امیدواری خود را در خصوص کنسول جدید نینتدو اعلام کرده بود.

کنسول نینتندوسوییچ و ایجاد تحول بزرگ در تجربه بازی‌های ویدیویی

کمپانی بزرگ و محبوب یوبی سافت، بارها امیدواری خود را در خصوص کنسول جدید نینتدو اعلام کرده بود. اکنون که نینتندو کنسول سوییچ را معرفی کرده، مدیر عامل یوبی سافت نیز بیانیه ای را در این خصوص صادر کرده که در ادامه، تک شات نظر شما را به این بیانیه جلب می نماید.کمپانی یوبی سافت، از شریکان و همکاران دیرینه کمپانی نینتندو است و در حال حاضر نیز تعدادی بازی برای پلتفرم جدید سوییچ را در دست ساخت دارد. پس از این که نینتندو کنسول جدیدش را تحت عنوان نینتندو سوییچ معرفی نمود، ییوز گیلمات، مدیرعامل یوبی سافت بیانیه ای را صادر کرد و در آن مدعی شد که نینتدو سوییچ می تواند تحولی شگرف را وارد دنیای گیمینگ کند.

وی در این بیانیه ابراز داشت:

 با ظرفیت ها و طراحی بی نظیر کنسول سوییچ، نینتندو می تواند روش مرسومی را که ما برای بازی کردن بازی های ویدیویی در پیش گرفته ایم، تغییر دهد. با توجه به قابلیت دسترسی راحت به این کنسول، و شعار بازی کردن در هر زمان و مکان، تحولی جدید در راه است. یوبی سافت و نینتندو، همکاری دیرینه ای در زمینه بازی های ویدیویی داشته اند و ما در حال حاضر، مشغول ساخت چند بازی از جمله Just Dance 2017 برای این پلتفرم هستیم.

 پس از این نیز گیلمات مدعی شد که نینتندو با معرفی کنسول جدیدش، باز هم رقیبی جدی در صنعت گیمینگ خواهد شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب