آیا اپل واچ Victory نسخه جدیدی از ساعت‌های هوشمند اپل است؟

جدیدترین تلاش اپل در عرصه ساعت‌های هوشمند بروزرسانی اپل واچ به اپل واچ سری دو و نسخه +Nike این ساعت بوده است.

آیا اپل واچ Victory نسخه جدیدی از ساعت‌های هوشمند اپل است؟
جدیدترین تلاش اپل در عرصه ساعت‌های هوشمند بروزرسانی اپل واچ به اپل واچ سری دو و نسخه +Nike این ساعت بوده است. اما به نظر شما اپل تولید نسخه دیگری از ساعت هوشمند خود را نیز در دست دارد؟ آیا ساعت دیگری نیز باقی مانده که اپل هنوز آن را معرفی نکرده است؟

 مطابق با اخبار جدیدی که به تازگی منتشر شده و تصویری که در پایین می بینید، در نگاه اول این طور به نظر می رسد که اپل ساعت هوشمند دیگری نیز در دست ساخت دارد. این گزارش مبتنی بر اشاره به نام Apple Watch Victory در وب سایت اپل است. اما پیش از آنکه درباره احتمال وجود مدل دیگری از اپل واچ هیجان زده شوید، این فرضیه مطرح شده است که Apple Watch Victory می‌تواند نام دیگر +Apple Watch Nike باشد.در چندین منبع دیگر نیز به نام Apple Watch Victory اشاره شده است و در برخی از کشورها Apple Watch Victory به جای +Apple Watch Nike مورد استفاده قرار گرفته است.

 به این نکته توجه داشته باشید که برند نایک مبتنی بر اسطوره‌های یونانی است و Nike در واقع نام الهه پیروزی (Victory Goddess) در افسانه‌های یونان باستان بوده است. به این ترتیب این احتمال زیاد است که اپل نسخه نایک پلاس اپل واچ را در کشورهای مختلف با نام‌های متفاوتی معرفی کند.

 البته این تناقض و عدم یکپارچگی کمی برای اپل عجیب به نظر می‌رسد و باید این احتمال را نیز در نظر بگیریم که فرضیه بالا صحت نداشته باشد. باید منتظر شفاف سازی از سوی اپل درباره Apple Watch Victory بمانیم.

آیا اپل واچ Victory نسخه جدیدی از ساعت‌های هوشمند اپل است؟


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب