با Misfit Phase آشنا شوید؛اسمارت واچی در کالبد ساعت‌های معمولی

شرکت Misfit تا کنون چندین پایشگر سلامتی پیشرفته و بروز را به بازار عرضه کرده و این روند را حتی پس از خریداری شدن توسط شرکت Fossil ادامه داده است

با Misfit Phase آشنا شوید؛اسمارت واچی در کالبد ساعت‌های معمولی

شرکت Misfit تا کنون چندین پایشگر سلامتی پیشرفته و بروز را به بازار عرضه کرده و این روند را حتی پس از خریداری شدن توسط شرکت Fossil ادامه داده است و به تولید محصولاتی مثل Misfit Shine 2 پرداخته است. اکنون اولین ساعت هوشمند واقعی این شرکت Misfit Phase نام دارد که به تاچ اسکرین مجهز نخواهد بود اما تمامی قابلیت های اصلی یک اسمارت واچ و طراحی چشم نواز ساعت های کلاسیک را یک جا جمع خواهد کرد.با یک نگاه به طراحی ظاهری این محصول، کمی سخت است که Misfit Phase را یک اسمارت واچ بنامیم. بدنه تشکیل شده از آلومینیوم و فولاد ضد زنگ آن، واچ فیسی کمینه گرا را محصور کرده است که البته تاچ اسکرین و یا حتی دیجیتال نیست. از لحاظ اکثر جنبه ها، این محصول یک پایشگر سلامتی است که تاکید زیادی روی زیبایی و سادگی آن وجود داشته است.

 خریداران این حق انتخاب را خواهند داشت که بین بند سیلیکونی یا چرمی با رنگ های متفاوت انتخاب کنند. قیمت پایه این محصول با بند سیلیکونی 175 دلار و با بند چرمی 195 دلار است.از لحاظ مشخصات نرم افزاری، این محصول تمامی مشخصاتی که یک پایشگر سلامتی معمولی باید داشته باشد را دارد که شامل گام شمار، مسافت سنج، کالری سنج و ابزار کنترل الگوی خواب است. با این حال Misfit Phase چیزی فراتر از این مشخصات خواهد بود. کاربران نمی توانند حاشیه های این ساعت هوشمند را بچرخانند یا در اطراف صفحه نمایش تغییری ایجاد کنند اما این محصول جدید به آنها اجازه می دهد که یک LED کوچک را در پایین واچ فیس در اختیار داشته باشند و رنگ آن را بنا به ضرورت شخصی سازی کنند.


با Misfit Phase آشنا شوید؛اسمارت واچی در کالبد ساعت‌های معمولیاین محصول به موتور لرزشی مجهز است؛ بنابراین هنگامی که یک ایمیل یا پیام دریافت کنید، به لرزه در خواهد آمد. همه این قابلیت ها بسیار جزیی و نامحسوس هستند اما جزو فاکتورهایی به حساب می آیند که نمی توان از آنها چشم پوشید.علاوه بر این، دو دکمه در کناره های این ساعت قرار دارد. یکی از آنها دکمه فعالیت است که برای تنظیم زنگ هشدار بکار می رود و دیگری نیز به سیستم Link میس فیت مرتبط است و به شما اجازه می دهد برای تصویر برداری با موبایل، پخش موسیقی، استفاده از چراغ هوشمند میس فیت و غیره از آن استفاده کنید.

در واقع این ساعت برای کاربرد هایی نظیر دوش گرفتن و شنا ضد آب است. اما علاوه بر این، باتری سکه ای قابل تعویض آن می تواند تا 6 ماه دوام بیاورد. مطمئناً این یک فاکتور متفاوت با ویژگی های معمولی سایر محصولات مشابه است چرا که اکثر اسمارت واچ های مجهز به تاچ اسکرین، در بهترین حالت تا 3 روز دوام می آورند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب