اپل دعوت نامه‌های مراسم "Hello Again" را ارسال کرد

بر اساس گزارشی که روز گذشته منتشر شد، اپل در تاریخ 27 اکتبر (6 آبان) میزبان مراسمی خواهد بود که طی آن از مک بوک ایر و مک بوک پرو جدید رونمایی می‌کند.

اپل دعوت نامه‌های مراسم "Hello Again" را ارسال کرد

بر اساس گزارشی که روز گذشته منتشر شد، اپل در تاریخ 27 اکتبر (6 آبان) میزبان مراسمی خواهد بود که طی آن از مک بوک ایر و مک بوک پرو جدید رونمایی می کند. حال خبر می رسد که دعوت نامه های مراسم "سلام دوباره" یا "Hello Again" این شرکت نیز برای تاریخ 27 اکتبر ارسال شده اند.

برخی در ابتدا به این گزارش مشکوک بودند اما در نهایت دعوت نامه های این مراسم یک هفته قبل از برگزاری ارسال شده و موضوع جامه واقعیت به تن کرده است. هنوز در مورد موضوعات اصلی مراسم اطلاعات دقیقی در دست نیست اما با توجه به شایعاتی که تا کنون منتشر شده، احتمال اینکه اپل از مک بوک های جدیدش رونمایی کند بسیار زیاد است.

تازه ترین شایعات حاکی از آن بوده اند که مک بوک پرو بیش از هر چیز دیگر توجه کاربران را به خود جلب خواهد کرد چرا که بزرگ ترین بازسازی اپل طی چند سال اخیر در این محصول اتفاق خواهد افتاد. بر اساس شایعات، این لپ تاپ به یک تاچ پنل OLED مجهز است که جایگزین دکمه های function خواهد بود. احتمالاً پورت های USB از این مدل حذف خواهند شد و پورت USB نوع C جایگزین آنها می شود. اما خوشبختانه گفته می شود که برخلاف مک بوک 12 اینچی، حداقل 4 پورت USB نوع C در مک بوک پرو تعبیه می شود.

مک بوک ایر نیز تغییراتی خواهد داشت اما این تغییرات تنها در مدل 13 اینچی ایجاد خواهد شد و مدل 11 اینچی تغییری نمی کند. در هر حال تا هفته آینده جزییات بیشتری از برنامه های اپل برای روز پنج شنبه به بیرون درز خواهد کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب