کمپانی Moov از هدبند مجهز به سنسور ضربان قلب رونمایی کرد

مهندسان کمپانی Moov موفق به تولید هدبندهای هوشمندی موسوم به HR Sweat و HR Swim شده اند که می‌تواند ضربان قلب را حتی دقیق‌تر از دستگاه هایی که بر روی مچ و یا سینه قرار می‌گیرند، ثبت کنند

کمپانی Moov از هدبند مجهز به سنسور ضربان قلب رونمایی کرد

مهندسان کمپانی Moov موفق به تولید هدبندهای هوشمندی موسوم به HR Sweat و HR Swim شده اند که می تواند ضربان قلب را حتی دقیق تر از دستگاه هایی که بر روی مچ و یا سینه قرار می گیرند، ثبت کنند.اطلاعات ثبت شده توسط سنسور این هدبندها، به اپلیکیشن ویژه این محصول ارسال می شود و این اپلیکیشن با قابلیت های خود، می تواند با استفاده از این اطلاعات، همانند یک مربی، شیوه های موثر تمرینی را به فرد پیشنهاد دهد.

 به گفته این شرکت، دقت سنسورهای این هدبند بسیار بالاست و دلیل این امر نیز در لایه نازک پوست سر عنوان شده است. همچنین، حرکت پیشانی در مقایسه با حرکات مچ دست و یا بازو بسیار کمتر است و به همین دلیل، سرعت و دقت دریافت اطلاعات از بدن بالاتر خواهد بود. از طرفی دیگر، تعرق و انقباض عضلات نیز بر درستی اطلاعات تاثیرگذارند.از آن جایی که هدبند شرکت Moov، رطوبت را جذب می کند و نسبتاً محکم بر روی سر قرار می گیرد، دخالت های عوامل مزاحم به حداقل می رسد و به تبع، نتبجه دقیق تری ارائه می شود.

 همانطور که اشاره شد، اطلاعاتی که توسط این هدبند گردآوری می شود به گوشی موبایل فرد ارسال می شود و هوش مصنوعی تعبیه شده در این اپلیکیشن، از طریق فرمان صوتی، دستورات را برای اثربخشی بهتر فعالیت ورزشی برای فرد صادر می کند و جالب اینجاست که نحوه انجام صحیح حرکات وزشی نیز به صورت تصویری برای فرد به نمایش در می آید.این هدبندها در رنگ های مشکی و آبی سیر عرضه و مدل های Sweat و Swim به ترتیب با قیمت های 60 و 99 دلار در 18 نوامبر به فروش خواهند رفت.

 قیمت این محصول در مقایسه با مدل های مشابه موجود در بازار همانند FitBit Charge 2 که برچسب قیمتی 200 دلار بر روی آن درجه شده است، بسیار مناسب است. اما نباید فراموش کنید که مدل های مشابه از کارایی و قابلیت های بیشتری در مقایسه با هدبندهای Moov برخوردارند.

کمپانی Moov از هدبند مجهز به سنسور ضربان قلب رونمایی کرد


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب