برتری بسکتبال ایران برابر آمریکا در دومین دیدار

دومین دیدار تیم بسکتبال 3در 3 دانشجویان ایران (دانشگاه پیام نور) در رقابت‌های قهرمانی دانشجویان جهان با برتری برابر نماینده آمریکا پیگیری شد.

برتری بسکتبال ایران برابر آمریکا در دومین دیدار

به نقل از سایت فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، تیم دانشگاه پیام نور که به نمایندگی از کشورمان در دومین دوره رقابت های بسکتبال 3 در 3 دانشجویان جهان در چین حاضر است عصر امروز به مصاف تیم آمریکا ( دانشگاه ایندیانا) رفت و توانستب با نتیجه 21 بر15 به برتری دست یابد.

 

تیم ایران در اولین دیدار خود صبح امروز به مصاف تیم آفریقای جنوبی رفته بود و این دیدار را هم با نتیجه 16 بر9 پیروز شده بود.

 

به این ترتیب تیم دانشگاه پیام نور نماینده کشورمان در مسابقات قهرمانی دانشجویان ایران با کسب این دو پیروزی صعود خود را به جمع هشت تیم برتر قطعی کرد. نماینده ایران فردا و در سومین دیدار خود در دور مقدماتی به مصاف تیم صربستان می رود.

 

دومین دوره رقابت های بسکتبال 3 در 3 دانشجویان جهان با حضور 16 تیم و در 4 گروه در دور مقدماتی در ژیامن چین در جریان است. این رقابتها از 30 مهر تا سوم آبان ماه پیگیری می شود.

منبع :

مطالب مرتبط ...
پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
دینامیک از فیزیک چهارم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : شهاب الدین هاشمی