سرمایه‌گذاری بزرگ مایکروسافت برای مراکز داده در اروپا

مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی برای احداث چندین مرکز داده ابری در فرانسه است

سرمایه‌گذاری بزرگ مایکروسافت برای مراکز داده در اروپا

مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی برای احداث چندین مرکز داده ابری در فرانسه است و انتظار می‌رود‌ تا سال آینده مشتریان فرانسوی بتوانند خدمات ابری را از مراکز مستقر در داخل خاک این کشور دریافت کنند. بر این اساس تا سال ۲۰۱۷ برخی خدمات مایکروسافت از قبیل آژور، آفیس ۳۶۵ و Dynamics ۳۶۵ از طریق چندین مراکز داده در فرانسه در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. 

پیشتر مایکروسافت از تاسیس چند مرکز داده در آلمان خبر داده بود. این شرکت همچنین از کتاب جدید خود با عنوان A Cloud for Global Good رونمایی کرده که در آن به ۷۸ توصیه عمومی در ۱۵ حوزه مختلف شامل حفظ حریم خصوصی، امنیت، هوش مصنوعی، آموزش و غیره اشاره شده است. 

بر اساس این گزارش، مایکروسافت تا کنون ۳ میلیارد دلار برای احداث مراکز داده در اروپا سرمایه‌گذاری کرده است. ساتیا نادلا (Satya Nadella) مدیر عامل مایکروسافت، این سرمایه‌گذاری را ناشی از تقاضای رو به رشد از سوی مشتریان و شرکای اروپایی اعلام کرده است. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب