ساعت ورزشی اپل با همکاری نایک در راه است

۱۰ روز دیگر از مدلی به روزشده از ساعت هوشمند خود رونمایی می‌کند که Nike+ edition نام گرفته و در دو مدل با قاب‌های 38 و 42 نانومتری عرضه می‌شود.

ساعت ورزشی اپل با همکاری نایک در راه است

۱۰ روز دیگر از مدلی به روزشده از ساعت هوشمند خود رونمایی می کند که Nike+ edition نام گرفته و در دو مدل با قاب های 38 و 42 نانومتری عرضه می شود.

دو ساعت یاد شده به ترتیب 369 و 399 دلار قیمت دارند که کم وبیش مشابه با مدل اولیه ساعت های هوشمند اپل بود.نمایشگر این ساعت ها سیاه است و نوشته ها بر روی آن به رنگ سبز ظاهر می شوند. همچنین بند ساعت یاد شده خاکستری رنگ خواهد بود. همراه با ساعت یاد شده برنامه ای موبایلی برای استفاده همگام از آن با گوشی های هوشمند نیز عرضه می شود.

تسمه و بندهای این ساعت که مورد استفاده ورزشکاران خواهد بود، به گونه ای طراحی شده که تنفس دست آنها را تسهیل کند و جلوی عرق کردن و خیس شدن بازو در زمان دویدن و انجام دیگر فعالیت های ورزشی را بگیرد.

ساعت مذکور به برنامه های متنوعی برای محاسبه میزن کالری مصرف شده، برنامه ریزی فعالیت های ورزشی و غیره مجهز است. این ساعت با فناوری جی پی اس سازگاری دارد و ضد آب نیز هست.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب