رونمایی از نمونه مفهومی نمایشگر تمام انعطاف‌پذیر شائومی

گوشی‌های هوشمند خمیده و انعطاف‌پذیر ممکن است آینده این صنعت را متحول کند و به همین خاطر سازندگان بدین سو رفته‌اند.

رونمایی از نمونه مفهومی نمایشگر تمام انعطاف‌پذیر شائومی

گوشی‌های هوشمند خمیده و انعطاف‌پذیر ممکن است آینده این صنعت را متحول کند و به همین خاطر سازندگان بدین سو رفته‌اند.آن‌چه مشاهده می‌کنید نمایشگر تمام انعطاف‌پذیر به هر جهت است که به‌صورت نمونه مفهومی توسط سازنده چینی، شائومی طراحی‌شده و در فضای مجازی تصاویر آن لو رفته است.قبل از شائومی کمپانی‌های دیگری بوده‌اند که بدین سو حرکت کرده‌اند. سامسونگ چندین پتنت و ثبت اختراع در این زمینه متعلق به خودکرده است و لنوو نیز قرار بود در IFA ۲۰۱۶ اولین گوشی انعطاف‌پذیر خود را رونمایی کند که چنین نشد.

دیگر کمپانی چینی، OPPO نیز نمونه مفهومی مشابهی را رونمایی کرد و استراتژی خود را بدین سو تعیین کرده است تا بتواند از غافله عقب نیفتد.اما آنچه شائومی نشان داده (دو رندر متفاوت) نمونه تمام انعطاف‌پذیر است که به هر سو می‌چرخد، بدون اینکه نمایشگر دچار آسیب شود یعنی کاربر می‌تواند به سمت راست، چپ، بالا و پایین و در هر جهتی آن را خم کند.مشکل بزرگ برای این نوع نمایشگرها هزینه بالای تولید این محصول است که باعث شده تا سازندگان با احتیاط به‌سوی آن گام بردارند.

البته گرایش کاربران نیز به‌سوی نمایشگرهای خمیده از نوع گلکسی اس ۷ اج نیز خوب بوده است تا با حذف دکمه‌های کنار گوشی، شکل و شمایل نسل بعدی گوشی‌های هوشمند نیز متفاوت شوند.مشکل بعدی شارپ بودن و شفافیت نمایشگرهای خمیده است که ممکن است مانند نمایشگرهای عادی نباشند و این موضوع می‌تواند یکی از موانع توسعه این نوع نمایشگرها باشد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب