گلکسی اس ۸ مجهز به تراشه‌های ۱۰ نانومتری خواهد بود

به دنبال توقف تولید نوت ۷ و تراشه‌های ۱۰ نانومتری توسط سامسونگ می‌توان گفت که در سال ۲۰۱۷ شاهد تثبیت این تراشه روی گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های این کمپانی خواهیم بود.

گلکسی اس ۸ مجهز به تراشه‌های ۱۰ نانومتری خواهد بود

به دنبال توقف تولید نوت ۷ و  تراشه‌های ۱۰ نانومتری توسط سامسونگ می‌توان گفت که در سال ۲۰۱۷ شاهد تثبیت این تراشه روی گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های این کمپانی خواهیم بود.

با آغاز تولید انبوه تراشه‌های ۱۰ نانومتری توسط سامسونگ گفته می‌شود در سال ۲۰۱۷ شاهد تثبیت این تراشه روی گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های جدید به‌خصوص روی سری گلکسی خواهیم بود. به دنبال توقف تولید نوت ۷، کمپانی کره‌ای تصمیم گرفته است تا هرچه زودتر تراشه‌های ۱۰ نانومتری را جایگرین کند و بدین ترتیب شریک بزرگ سامسونگ، یعنی کوآلکوم قصد دارد پردازنده اسنپ‌دراگون ۸۳۰ خود برای گوشی‌های ۲۰۱۷ را مجهز به این تراشه کند.

سامسونگ می‌گوید تراشه‌های ۱۰ در مقایسه با ۱۴ نانومتری بیش از ۲۷ درصد افزایش پرفورمنس دارند و ۴۰ درصد هم کمتر انرژی مصرف می‌کنند.الگوهای ساخت تراشه قبل از برش به‌صورت ویفر، تعریف می‌شوند تا تراشه‌های کوچک‌تر به‌عنوان خروجی محصول تولید شود و بدین ترتیب نسل دوم ازاین‌دست توسط سامسونگ در سال آینده نیز تولید خواهد شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب