انریکه: خبر تمدید قرارداد نیمار خوشحال کننده بود

لوییس انریکه، سرمربی اسپانیایی بارسلونا اعتراف کرد که خبر تمدید قرارداد نیمار، نشان دهنده اتحاد و ارزش فرآیند گروهی در تیم بارسلونا است.

انریکه: خبر تمدید قرارداد نیمار خوشحال کننده بود

علیرغم اخبار زیاد در رابطه با پیشنهادهای گزاف از رئال مارید، پی اس جی و منچستریونایتد، نیمار امروز قرارداد خود را تا سال 2021  با بلوگرانا تمدید کرد.

 

تمدید قرارداد نیمار: "خبر تمدید نیمار بسیار خوشحال کننده بود و این اتفاق موید توانایی ها و رضایت او از ماندن و تلاش کنار دیگر بازیکنان برای پیروزی های جدید است. اخبارهایی که در رابطه با تمدید قرارد باشد بسیار خوشحال کننده است و مرا به آینده خوش بین می کند. من معتقدم که حتی با حضور تعداد زیادی از ستارگان بزرگ، تنها کار گروهی منتج به موفقیت خواهد شد و بر خلاف بسیاری از تیم های بزرگ، این اعتفاد سالهاست که در بارسلونا وجود دارد".

 

 

انریکه: خبر تمدید قرارداد نیمار خوشحال کننده بود

 

 

اهدای کفش طلا به لوییس سوارز و تشکر او از هم تیمی هایش: "یک بازیکن علاقمند است تا موفقیت های خود را با هم تیمی هایش تقسیم کند و این رفتار برای من بسیار شگفت انگیز است. شب بسیار خوبی را تجربه کردیم و من امیدوارم از این دست اتفاقات در آینده نیز به کرات رخ دهد".

 

روند فوق العاده مسی: "اگر مسی در چنین شرایطی باشد، هیچ راهی برای متوقف کردن او وجود ندارد. ما هنوز تیمی را ندیده ایم که بتواند مانع درخشش وی شود".

 

دیدار برابر والنسیا: "با تیم ناشناخته ای بازی داریم زیرا پراندلی تازه به این تیم اضافه شده است و امکان تغییر بسیاری از مسائل در روند بازی این تیم وجود دارد که این موضوع می تواند کار ما را دشوار سازد. بازی کردن در برابر والنسیا در مستایا و مقابل هواداران این تیم همیشه دشوار بوده است و من انتظار یک بازی تاکتیکی و دشوار را دارم اما از ابتدای فصل، تنها هدف ما کسب 3 امتیاز در همه دیدارها است".

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب