عرضه اپلیکیشن مسنجر Lite فیس بوک

فیس بوک یک نسخه Lite را برای اپلیکیشن مسنجر خود عرضه کرد تا بتواند کاربرانی که در بازارهای نوظهور با مشکل کندی اینترنت مواجه هستند را جذب کند.

عرضه اپلیکیشن مسنجر Lite فیس بوک

فیس بوک یک نسخه Lite را برای اپلیکیشن مسنجر خود عرضه کرد تا بتواند کاربرانی که در بازارهای نوظهور با مشکل کندی اینترنت مواجه هستند را جذب کند.فیس بوک توضیح داده مسنجر Lite یک نسخه سبک شده از مسنجر است که برای گوشی های اندرویدی نه چندان پیشرفته با حافظه های پایین تر مناسب خواهد بود. این اپلیکیشن امروز به کاربران کنیا، تانزانیا، مالزی، سریلانکا و ونزوئلا عرضه شد و سایر کاربران در ماه های آینده به این اپلیکیشن دسترسی پیدا خواهند کرد.

تبلیغات اخیر این شرکت روی آخرین تلاش های فیس بوک برای توسعه خدمات خود در کشورهای در حال توسعه دارد که شامل مواردی مثل عرضه فیس بوک Lite، نسخه سبک شده اپلیکیشن پرچمدار فیس بوک و عرضه Free Basics که اجازه دسترسی به برخی از وب سایت ها بدون استفاده از دیتای موبایل را در اختیار کاربران گذاشته است. این شرکت یک کمپین تشکیل داده تا ارتباط میلیاردها کاربر آینده در بازارهای نوظهور را به یکدیگر فراهم کند.

 

عرضه اپلیکیشن مسنجر Lite فیس بوک


مسنجر Lite همان ساختارهای مرکزی مشابه مسنجر را در خود جای داده است که به کاربران را قادر می سازد متن ها، تصاویر، لینک ها و استیکر ها را ارسال و دریافت کنند. همچنین فیس بوک می گوید که این اپلیکیشن بسیار سریع است و با حجم 10 مگابایت، به راحتی دانلود می شود. در ماه جولای، این شبکه اجتماعی اعلام کرد که مسنجر بیش از یک میلیارد کاربر فعال دارد. چند ماه بعد از آن هم اپلیکیشن واتس اپ که متعلق به فیس بوک است نیز به همین رکورد دست یافت.

با مسنجر Lite، افراد بیشتری بدون مشکل وضعیت اینترنت یا محدودیت های ظرفیت حافظه گوشی های اندرویدی، با یکدیگر در ارتباط خواهند بود. Tom Mulcahy مدیر بخش مهندسی فیس بوک Lite در یک پست وبلاگی نوشت:

 مسنجر Lite برای ارایه یک تجربه کاربری متفاوت از مسنجر به کاربران عرضه شده و مهم نیست که هر فردی برای اتصال به اینترنت از کدام تکنولوژی استفاده می کند و یا به آن دسترسی دارد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب