وعده اپل برای تعمیر سریع مشکلات دکمه آیفون 7

امسال سال خوبی برای پرچمدار سامسونگی نبود، و اپل با وعده‌هایش سعی دارد که ازاین فرصت برای خودنمایی آیفون 7 استفاده کند.

وعده اپل برای تعمیر سریع مشکلات دکمه آیفون 7

امسال سال خوبی برای پرچمدار سامسونگی نبود، و اپل با وعده‌هایش سعی دارد که ازاین فرصت برای خودنمایی آیفون 7 استفاده کند.اگر چه آیفون ۷ با تحولات و به‌روزرسانی‌های زیاد خود به محصولی جذاب برای کاربران مبدل شده، اما برخی مشکلات آن نیز برای اپل دردسر آفرین بوده است.

 حذف جک هدفون و استفاده از دکمه Home جدید از جمله تغییرات جنجالی این گوشی هوشمند بوده است. این دکمه قبلا به صورت فیزیکی طراحی شده بود و لذا به سادگی قابل فشاردادن بود، اما حالا دکمه مذکور غیرفیزیکی و لمسی محسوب می‌شود و تنها نسبت به لمس انگشت واکنش نشان می‌دهد.تا به حال برخی کاربران بارها از نقص ناگهانی این دکمه و توقف فعالیت آن خبر داده بودند. تشدید نارضایتی‌ها مربوط به نحوه طراحی این دکمه است که در صورت تکان شدید آیفون ۷ یا فشار به آن ممکن است مختل شود.

در صورت وقوع این مشکل معمولا امکان تداوم استفاده از آیفون ۷ وجود دارد، اما ظاهرا اپل تصمیم گرفته برای حل این مشکل به طور دائمی دکمه فیزیکی Home را مجددا مورد استفاده قرار داده و جایگزین دکمه Home غیرفیزیکی نماید. البته اپل خود رسما هنوز در این زمینه اطلاع‌رسانی نکرده، اما منابع نزدیک به این شرکت می‌گویند تصمیم مذکور طی هفته‌های آینده اعلام خواهد شد.البته برخی نیز در مورد احتمال چنین تغییری توسط اپل اظهار تردید می‌کنند، زیرا با استفاده از دکمه فیزیکی Home قابلیت ضدآب آیفون ۷ مختل خواهد شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب