گواردیولا: خیلی‌ها منتظر اشتباه براوو بودند

پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی اذعان داشت که کلودیو براوو در آینده توانایی‌های خود را به اثبات خواهد رساند.کلودیو براوو در دیدار چهارشنبه شب تیمش برابر بارسلونا اشتباه بچگانه ای داشت و با اخراج شدن، نقش تاثیرگذاری در شکشت سنگین سیتیزن ها در نیوکمپ ایفا کرد.

 

گواردیولا گفت: "از ابتدا هم می دانستم که اولین اشتباه براوو، به شدت مورد توجه همگان قرار خواهد گرفت. بسیاری از سنگربانان و مدافعان میانی در دنیا اشتباه می کنند و خیلی از مهاجمان بزرگ نیز پنالتی از دست می دهند اما براوو برای اثبات توانایی های خود مبارزه خواهد کرد.

 

 

گواردیولا: خیلی‌ها منتظر اشتباه براوو بودند

 

 

 

البته من هم قبول دارم که اگر شما در شرایطی قرار بگیرید که توپ را با یک ضربه بلند دور کنید یا بازی سازی را آغاز کنید، تصمیم گیری دشوار خواهد بود. بعضی وقت ها بهتر است دروازبان با یک ضربه بلند توپ را دور کند. البته در آن موقعیت تنها یک بازیکن در برابر براوو قرار داشت و 3 بازیکن نیز در موقعیتی بودند که امکان پاس دادن به آنها بود.

 

شاید اگر او پاس بلندی می داد، یک بازیکن از حریف صاحب توپ می شد پس من نمی توانم بگویم حتما تصمیم براوو اشتباه بود. البته او پاس خوبی نیز نداد و کار بسیار خطرناکی کرد".

منبع :