برنامه ویژه اپل برای بهره‌گیری از بازار چین

به نظر می‌رسد که شرکت اپل قصد دارد تا علاوه بر عرضه محصولات خود در بازار چین، از فضای کاری این کشور نیز استفاده کرده و اقدام به تاسیس دفاتر تحقیق و توسعه بیشتری در این کشور کند.

برنامه ویژه اپل برای بهره‌گیری از بازار چین

به نظر می‌رسد که شرکت اپل قصد دارد تا علاوه بر عرضه محصولات خود در بازار چین، از فضای کاری این کشور نیز استفاده کرده و اقدام به تاسیس دفاتر تحقیق و توسعه بیشتری در این کشور کند.بازار چین یکی از جذاب‌ترین بازارهای جهان به‌ حساب می‌آید زیرا جمعیت این کشور به‌تنهایی بخش عمده‌ای از کاربران دستگاه‌های دیجیتالی در سراسر جهان را تشکیل می‌دهند.

اپل به‌ عنوان یک غول بزرگ در سیلیکون ولی به‌خوبی توانسته است تا شرایط عرضه محصولات خود در این بازار را تثبیت ببخشد ولی برنامه‌های این شرکت برای بهره‌گیری از چین به‌ مراتب بالاتر از این هستند.

تیم کوک به‌تازگی اعلام کرده است که اپل قصد دارد تا دفاتری جدید را در این کشور تاسیس کند که تنها به عرضه محصول نخواهند پرداخت بلکه در شکل‌دهی آینده محصولات این شرکت نیز نقش بزرگی خواهند داشت.بر اساس اطلاعات ارائه‌ شده توسط مدیر ارشد اجرایی اپل، این شرکت قصد دارد تا دومین دفتر تحقیق و توسعه خود را در این کشور افتتاح کند.شایان‌ ذکر است که اپل پیش‌ازاین نیز یک دفتر تحقیق و توسعه در پکن تاسیس کرده بوده است و با توجه به برنامه تاسیس دومین دفتر در این کشور بزرگ می‌توان گفت که تجربه این غول آمریکایی در چین بسیار مثبت بوده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حرکت نوسانی ( قسمت دوم ) از فیزیک چهارم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : شهاب الدین هاشمی