اعمال تغییرات عمده در طراحی لینکدین

لینکدین روی برقراری ارتباط بین مشاغل و یا کارمندان حرفه ای یک شرکت با سایر شرکت‌ها تمرکز دارد

شاید در بین تمامی شبکه های اجتماعی، لینکدین متفاوت تر از بقیه باشد. تفاوت شبکه اجتماعی لینکدین با سایر شبکه های اجتماعی رایج مانند توییتر و فیسبوک در این است که لینکدین روی برقراری ارتباط بین مشاغل و یا کارمندان حرفه ای یک شرکت با سایر شرکت ها تمرکز دارد، اما در جایی مثل فیسبوک ارتباطات شکل و شمایل کاری ندارد و امور روزمره زندگی را شامل می شود.

اکنون لینکدین قصد دارد باز هم خود را از رقیبان دیگرش متمایز کند و البته با ایجاد یک سری تغییرات در طراحی خود بیشتر از پیش در دل کاربرانش جای گیرد..تنها چند ماه پس از تصاحب لینکدین توسط مایکروسافت، امروز این شرکت از تغییرات جدید خود رونمایی کرد. تغییراتی که شامل بزرگ ترین بازطراحی نسخه دسکتاپ وب سایت لینکدین، توسعه سرویس پیام دهی و معرفی یک نیوزفید می شود. البته لینکدین ادعا می کند که کار بر روی تغییرات جدیدش را قبل از این که توسط مایکروسافت خریداری شود، آغاز کرده است.

اعمال تغییرات عمده در طراحی لینکدین

پیش نمایش طراحی جدید وبسایت لینکدین

به طور کلی ظاهر جدید لینکدین این تصور را که شما تنها باید در آن رزومه خود را وارد کنید، از ذهنتان خارج می کند. در عوض شما بیشتر به محیط تعاملی آن پی می برید و تا حدودی وقتتان را همان گونه که در نیوزفید فیسبوک و یا توییتر سپری می کنید، در لینکدین نیز سپری خواهید کرد.

 شیوه جدید پیام دهی درلینکدین جایی است که مایکروسافت هم وارد بازی می شود و در آن ایفای نقش می کند. لینکدین اولین بات پیام رسانی خود را که می تواند بر اساس شخصی که شما با او مکالمه می کنید، لینک های مرتبط را پیشنهاد دهد معرفی کرد. علاوه بر این، این بات کمک می کند تا قرار ملاقات هایتان را با برنامه تنظیم کنید و حتی آن ها را در تقویم برای شما سینک می کند.لینکدین اعلام کرده است که به زودی تمامی کاربران این شبکه اجتماعی می توانند طراحی جدید و امکانات تازه آن را مشاهده کنند، اما هنوز زمان دقیق عرضه آن را اعلام نکرده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب