فیس بوک در حال تست یک قابلیت جدید برای افزایش مکالمات است

فیس بوک همیشه تلاش می‌کند که تعامل کاربران را با پلتفرم هایش بهبود دهد

فیس بوک در حال تست یک قابلیت جدید برای افزایش مکالمات است

فیس بوک همیشه تلاش می کند که تعامل کاربران را با پلتفرم هایش بهبود دهد، درست مثل تلاش هایی که برای افزایش مجموع مدت زمانی که کاربران در سایت ها و اپلیکیشن هایش وقت صرف می کنند انجام می دهد. در همین راستا فیس بوک دائماً قابلیت های جدید را به پلتفرم هایش اضافه می کند و در برخی موارد به نظر می رسد برای الهام گرفتن از سایر سرویس ها و اضافه کردن قابلیت های مشابه آنها در حال رقابت است.

همین چند وقت پیش بود که فیس بوک یک قابلیت مشابه با قابلیت های اسنپ چت را در اینستاگرام ارایه کرد و حالا نوبت به تست یک قابلیت جدید دیگر رسیده که این بار از قابلیت های توییتر الهام گرفته است.این شبکه اجتماعی هم اکنون در حال تست فاز اول قابلیتی به نام “What friends are talking about” یا "دوستان درباره چه چیزی صحبت می کنند" است و سعی دارد میزان مکالمه کاربران با دوستانشان را از این طریق افزایش دهد. در واقع کاری که این قابلیت انجام می دهد، جمع کردن برخی از جدیدترین پست های یک دوست و قرار دادن آنها در بالاترین بخش فید شماست. این قابلیت اجازه می دهد کامنت های ارسال شده برای هر پست را ببینید. قابلیت جدید فیس بوک به نوعی شبیه به قابلیت های توییتر است چرا که می تواند جدیدترین پست ها را در تایم لاین کاربران به نمایش بگذارد. از لحاظ فضا می توان گفت که قابلیت جدید فیس بوک فضای زیادی را در فید کاربران اشغال نمی کند و ابعاد آن درست مثل یک پست تصویری خواهد بود.


از آنجایی که این قابلیت هنوز در فاز آزمایشی قرار دارد، فعلا به تعداد محدودی از کاربران ارسال شده است و البته فقط در اپلیکیشن اندرویدی دیده می شود، هر چند که احتمال دارد به زودی به پلتفرم های iOS و دسکتاپ نیز راه پیدا کند. بنابراین احتمال اینکه فیس بوک قابلیت جدیدش را به کاربران منتخب در این پلتفرم ها ارسال کند نیز وجود دارد.هم اکنون این قابلیت در یک الگوریتم جدید تست می شود که محتوای آموزنده تری را به کاربران ارایه می کند. علاوه بر این، فیس بوک در حال تست ویدیوهایی ست که با صدا و به صورت اتوماتیک در فید کاربران اجرا شوند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب