مقاومت یک نیمه ای در برابر نایب قهرمان المپیک

دو تیم بانوان ایران و سوئد در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند و در نهایت تیم میزبان در ورزشگاه گوته‌بورگتا با 7 گل به پیروزی رسید.

مقاومت یک نیمه ای در برابر نایب قهرمان المپیک

این گل توسط لارسن بازیکن شماره 15 سوئد در دقیقه 4 به ثمر رسید و گل های بعدی در دقایق 14، 16 و 23 وارد دروازه ایران شده است. گل دوم و چهارم سوئد توسط اریکسون و گل سوم نیز توسط شاگ به ثمر رسیده است. در ادامه نیز شاگ دو بار دیگر و در دقایق 33 و 45 و اریکسون در اوقات اضافی نیمه اول گلزنی کرد تا سوئد با برتری 7 گله به رختکن برود.

 

در نیمه دوم، از تب و تاب نیمه اول کاسته شد و روند بازی کمی متعادل تر شد. بازی تا دقیقه 82 با همان برتری 7 گله به سوئد تیم میزبان در جریان است.

 

این در شرایطی است که برخی سایت‌های آنالیز و آمار و ارقام پیش‌بینی کرده‌اند که تیم سوئد، نایب قهرمان المپیک ریو با اختلاف گل فراوان تیم ایران را شکست خواهد داد. آب‌وهوای شهر گوته‌بورگ بارانی است.

 

البته همانگونه که روزنامه نگار روزنامه معتبر اکسپرسن در رابطه با این بازی اشاره کرده است، نتیجه حاصل شده در پایان دیدار در اولویت نیست و برگزاری این مسابقه اهمیت بسیار بالاتری از نتیجه آن دارد. قطعا تاثیرات مثبت چنین دیدارهایی در کسب تجربه و کاهش واهمه از روبرو شدن با تیم های بزرگ در آینده در روند ملی پوشان بانوان ایران مشخص خواهد شد.

 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب