شرکت Seagate حافظه SSD با ظرفیت 60 ترابایت معرفی کرد

شرکت Seagate نخستین شرکتی است که حافظه ای با این ظرفیت را عرضه می‌کند، اما همانطور که گفته شد، هدف از عرضه این SSD بیشتر تمرکز بر مشتریان تجاری است که به این میزان از حافظه ذخیره سازی نیاز دارند.

شرکت Seagate حافظه SSD با ظرفیت 60 ترابایت معرفی کرد

فکر می کنید بیشترین میزان ذخیره سازی که روی کامپیوتر شخصی تان نیاز دارید چقدر است؟ برخی از کاربران با هارد یک ترابایتی کار می کنند و این میزان پاسخگوی نیاز آنها است. برخی دیگر نیز هستند که به هاردهای ده ترابایتی عادت کرده اند و به کمتر از آن قانع نیستند. اما اگر در محیط کاری شما هم به فضای زیادی برای ذخیره سازی فایل ها نیاز است، قطعا طی بازه زمانی بلند مدت، هاردهای یک تا ده ترابایتی پاسخگوی نیاز شما نخواهند بود. اما جای نگرانی نیست، چرا که پیشرفت ها در این حوزه همچنان ادامه دارد و امروز نیز خبر از رونمایی یک هارد با ظرفیت بسیار بالا منتشر شده است.

اگر قصد دارید برای رفع نیازتان به فضای کافی برای ذخیره سازی فایل های تان، یک هارد درایو تازه خریداری کنید، لازم است به اطلاع شما برسانیم که شرکت Seagate به تازگی یک حافظه SSD جدید را برای کاربران تجاری و اداری با ظرفیت 60 ترابایت رونمایی کرده است. بله درست متوجه شدید! 60 ترابایت!

شرکت Seagate نخستین شرکتی است که حافظه ای با این ظرفیت را عرضه می کند، اما همانطور که گفته شد، هدف از عرضه این SSD بیشتر تمرکز بر مشتریان تجاری است که به این میزان از حافظه ذخیره سازی نیاز دارند.در عین حال، ذکر این نکته نیز ضروری است که این دستگاه در حال حاضر به صورت یک نمونه آزمایشی در حال کار است و به این ترتیب، شاید ظاهر نهایی آن با تصویری که در این خبر نمایش داده شده کمی متفاوت باشد. همچنین، هنوز صحبتی از قیمت این محصول اعلام نشده، البته می توان حدس زد که SSD با چنین ظرفیتی باید قیمتی بسیار بالا داشته باشد. زمان عرضه این محصول به بازار در سال 2017 اعلام شده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب