تجهیز گوشی‌های لومیا 950 و لومیا 950XL به double tap to wake

مایکروسافت حدود نه ماه پیش از گوشی‌های لومیا 950 و لومیا 950XL رونمایی کرد و اکنون این شرکت تصمیم گرفته که قابلیت double tap to wake یا دو ضربه برای بیداری را برای این گوشی‌ها عرضه کند. +

تجهیز گوشی‌های لومیا 950 و لومیا 950XL به double tap to wake

مایکروسافت حدود نه ماه پیش از گوشی های لومیا 950 و لومیا 950XL رونمایی کرد و اکنون این شرکت تصمیم گرفته که قابلیت double tap to wake یا دو ضربه برای بیداری را برای این گوشی ها عرضه کند.

گوشی های لومیا 950 و لومیا 950XL در واقع آخرین مدل های عرضه شده از سری گوشی های لومیا هستند و به آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا مجهز شده اند. اکنون مایکروسافت ارسال یک بروزرسانی جدید که شامل قابلیت double tap to wake نیز هست را به هر دو دستگاه آغاز کرده است.

 

تجهیز گوشی‌های لومیا 950 و لومیا 950XL به double tap to wakeاگر به خاطر داشته باشید مایکروسافت به دلیل درخواست های متعدد کاربران موافقت کرد که قابلیت double tap to wake را به گوشی های لومیا 950/950XL بیاورد و پیش از این از کاربران درخواست کرده بود که در بخش Feedback Hub به اضافه شدن این قابلیت رای موافق بدهند. به همین دلیل مایکروسافت اکنون بعد از اینکه مطمئن شده کاربران زیادی تقاضای اضافه شدن این قابلیت را دارند، double tap to wake را در آخرین بروزرسانی خود گنجانده و ارسال آن را آغاز کرده است.

گفته می شود که این بروزرسانی هم اکنون در بخش Windows Device Recovery Tool قابل دسترس است، اگر چه دریافت بروزرسانی OTA نیز مدت زیادی طول نخواهد کشید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب