وسترن دیجیتال از دو حافظه SSD جدید خود رونمایی کرد

سخت افزاری‌ها و به طور کل، علاقه مندان به قطعات کامپیوتری حتماً به یاد دارند که تا چند سال پیش، پیدا کردن یک هارد SSD، نه تنها سخت بود، بلکه از قیمت نسبتاً بالایی نیز برخوردار بودند

وسترن دیجیتال از دو حافظه SSD جدید خود رونمایی کرد

سخت افزاری ها و به طور کل، علاقه مندان به قطعات کامپیوتری حتماً به یاد دارند که تا چند سال پیش، پیدا کردن یک هارد SSD، نه تنها سخت بود، بلکه از قیمت نسبتاً بالایی نیز برخوردار بودند و هر کسی توانایی خرید آن ها را نداشت. اما به لطف پیشرفت های حاصله در این زمینه، شاهد عرضه مدل های مختلفی از این محصول بوده ایم که به تبع، این تنوع منجر به کاهش قیمت آن نیز شده است.

 حال اگر به دنبال خرید یک حافظه SSD هستید، پیشنهاد می کنیم که نگاهی نیز به دو محصول جدید کمپانی وسترن دیجیتال که به تازگی رونمایی شده است بیاندازید. دو محصولی که WD Blue و WD Green نام دارند و به گفته این شرکت، اولین هاردهای SDD ساتا با برند WD هستند.

 معرفی این دو محصول را با WD Blue آغاز می کنیم. وسترن دیجیتال در این خصوص عنوان می کند که این SSD ها، گزینه هایی ایده آل برای اجرای همزمان چندین دستورالعمل و ذخیره سازی اپلیکیشن هایی با حجم بالا هستند.قرار است این هارد در مدل های 250 و 500 گیگابایتی و 1 ترابایتی عرضه شود و به گفته شرکت سازنده از سرعت خواندن حداکثری 545  و سرعت نوشتن حداکثری 525 مگابایت بر ثانیه ای برخوردار است. قیمت پایه این محصول از 79 دلار آغاز و به 299 دلار خواهد رسید.

 در خصوص ویژگی های WD Green نیز باید گفت که بیشتر به منظور استفاده در کارهای روزمره کاربران طراحی شده و در حافظه های 120 و 240 گیگابایتی عرضه خواهد شد. سرعت حداکثری خواندن و نوشتن این هارد به ترتیب برابر با 540 و 405 مگابایت بر ثانیه عنوان شده است.

 گفته می شود که این دو محصول ظرف یکی دو ماه آینده روانه بازار خواهند شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب