قابلیت ذخیره سازی باتری مرورگر اوپرا رسماً به عموم عرضه شد

اوپرا یک قابلیت جدید را در مرورگر خود معرفی کرد و به آزمایش آن پرداخت.

قابلیت ذخیره سازی باتری مرورگر اوپرا رسماً به عموم عرضه شد

اوپرا یک قابلیت جدید را در مرورگر خود معرفی کرد و به آزمایش آن پرداخت. قابلیت جدید و در حال آزمایش اوپرا همان ذخیره سازی باتری بود که برای لپ تاپ های مجهز به مرورگر اوپرا طراحی شده بود. قرار است مرورگر اوپرا در برابر مرورگرهایی مانند کروم که در گذشته به قاتلان باتری مشهور بودند، مصرف بهینه تری داشته باشد و به ذخیره سازی انرژی مورد نیاز دستگاه کمک کند. در ادامه خبر با تک شات همراه باشید.

این قابلیت در زمان معرفی در مرحله بتا قرار داشت و این یعنی تا زمانی که در برنامه بتا عضو نشده بودید، نمی توانستید از این قابلیت استفاده کنید. اما اکنون به نظر می رسد که اوپرا تصمیم گرفته این قابلیت را از انحصار برنامه بتا خارج کند و با قرار دادن آن در آخرین نسخه مرورگر خود، این قابلیت کاربردی را به تمامی کاربران عرضه کند. حالا اگر مرورگر اوپرای خود را به آخرین نسخه ارتقاء داده و آن را روی سیستم خود نصب کرده باشید، از این پس قادر خواهید بود از حالت ذخیره سازی باتری بهره مند شوید.

همچنین اوپرا در یک ویدیوی تایم لپس که به مرور زمان عملکرد مرورگر را در حالت ذخیره سازی باتری به نمایش درآورده، به تبلیغ و معرفی این قابلیت جدید پرداخته است. به گفته اوپرا، یک مرورگر استاندارد بدون فعال کردن حالت ذخیره سازی باتری به اندازه کروم دوام می آورد و حدود 1:58 ساعت کار می کند. اما با روشن کردن حالت ذخیره سازی باتری در اوپرا، لپ تاپ شما قادر خواهد بود تا سه 3 ساعت و بدون وقفه به جستجوی اینترنتی بپردازد.


لازم به ذکر است که مزایا و میزان بهره وری این قابلیت بسته به نوع فعالیت هایی که با لپ تاپ خود انجام می دهد متفاوت خواهد بود اما اگر قصد دارید که باتری دستگاه خود را تا حد ممکن ذخیره کنید، شاید استفاده از این قابلیت در مرورگرتان فکر بدی نباشد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب