کارت گرافیک‌های تازه ان‌ویدیا برای علاقمندان به بازی‌ها

شرکت ان‌ویدیا سری جدید کارت‌های گرافیکی GTX 1050 خود را عرضه کرده که برای فعالیت به اتصالات برقی اضافی احتیاج ندارند و بنابراین چندان پرمصرف نیستند.

کارت گرافیک‌های تازه ان‌ویدیا برای علاقمندان به بازی‌ها

شرکت ان‌ویدیا سری جدید کارت‌های گرافیکی GTX 1050 خود را عرضه کرده که برای فعالیت به اتصالات برقی اضافی احتیاج ندارند و بنابراین چندان پرمصرف نیستند.کارت‌های گرافیک یاد‌شده GeForce GTX 1050 و GeForce GTX 1050 Ti نام دارند و قادر به اجرای بازی‌های رایانه‌ای پیچیده هستند.

مصرف تنها ۷۵ وات برق از جمله دیگر مزایای این کارت‌های گرافیکی است. مزیت دیگر قیمت نه چندان بالای این محصولات است. به گونه‌ای که GeForce GTX 1050 Ti تنها ۱۳۹ دلار و GTX 1050 تنها ۱۰۹ دلار قیمت دارد. این دو محصول به ترتیب در ۲۵ اکتبر و ۸ نوامبر عرضه می شوند.

GTX 1050 دوگیگابایتی دارای هسته های 640 CUDA با سرعت ۱.۳۵۴ مگاهرتزی است که عملکرد آن تا حد ۱۴۵۵ مگاهرتز قابل افزایش است. GTX 1050 Ti چهار گیگابایتی هم دارای هسته های 768 CUDA با سرعت ۱۲۹۰ مگاهرتز تا ۱۳۹۲ مگاهرتز است.در هر دوی این محصولات از پردازنده های گرافیکی GP107 استفاده شده که قابلیت‌هایی مانند تصاویر دقیق و باکیفیت، همگام‌سازی سریع در زمان تغییر سریع تصاویر و عدم پراکندگی تصاویر پرتحرک را به ارمغان می‌آورند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب