SoundHound رقیب Amazon Echo و گوگل هوم را ارایه کرد

موفقیت غافلگیر کننده آمازون با اسپیکر Echo و دستیار هوشمند Alexa باعث شده که سایر شرکت‌های فعال در حوزه تکنولوژی به این محصولات روی بیاورند.

SoundHound رقیب Amazon Echo و گوگل هوم را ارایه کرد

موفقیت غافلگیر کننده آمازون با اسپیکر Echo و دستیار هوشمند Alexa باعث شده که سایر شرکت های فعال در حوزه تکنولوژی به این محصولات روی بیاورند. برای مثال گوگل توانست محصول جایگزین خود را با نام گوگل هوم راه اندازی کند و اکنون شایعاتی در مورد تصمیمات جدید اپل برای تولید محصولی مشابه این دستگاه ها با نام خودش و بکارگیری سیری در فضای مجازی پیچیده است.

اگر اپل چنین برنامه ای داشته باشد، احتمالاً SoundHound و Boombotix از این شرکت سبقت خواهند گرفت. Boombotix اخیراً یک اسپیکر به نامHurricane را در کیک استارتر ارایه کرده که از دستیار صوتی اختصاصی SoundHound بهره می برد و اساساً دستیار صوتی SoundHound است از که آمازون اکو پیشی گرفته است.

Boombotix به جای بازاریابی این محصول مثل Amazon Echo، قصد دارد Hurricane را به عنوان یک DJ هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی معرفی کند که می تواند ذائقه موسیقایی کاربران را شناسایی کند. با توجه به اینکه SoundHound فعالیت خود را به عنوان یک اپلیکیشن موزیک آغاز کرد، پیش بینی می شود که اضافه شدن چنین قابلیتی برایش قابل اجرا باشد.

Hurricane به دو درایور پیشرفته، اسپیکرهای میان رده 2 اینچی 5 واتی، توویتر 33 میلی متری 3 واتی و ساب ووفرهای 4 اینچی 10 واتی مجهز است. همچنین این دستگاه به میکروفون ضد اکوی صدا مجهز است تا درخواست های کاربران را واضح تر دریافت کند. به گفتهSean Sullivan، مدیر عامل Boombotix، این قطعه سخت افزاری و دستیار صوتی هوشمند داخلی آن می توانند یک تجربه موسیقایی ارزشمند را برای کاربران به همراه داشته باشند و با قدرت Hound می توانند قابلیت های نوینی را ارایه دهند و مدل موسیقی گوش کردن مشتریان را متحول کنند.

 همچنین این محصول می تواند برای صرفه جویی در وقت و انرژی در زندگی های پر هیاهوی کاربران به کمکشان بیاید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب