با این کفش فیلم ببینید و اسمارت‌فون‌تان را شارژ کنید

این هفته کفشی معرفی شد که از نظر طراحی و زیبایی ظاهر بهتری نسبت به کفش‌های افتضاح Hospital Shoes دارد.

با این کفش فیلم ببینید و اسمارت‌فون‌تان را شارژ کنید

این هفته کفشی معرفی شد که از نظر طراحی و زیبایی ظاهر بهتری نسبت به کفش‌های افتضاح Hospital Shoes دارد. از طرفی دیگر؛ با دیدن این کفش اولین چیزی که به ذهن می‌رسد؛ کفشی است که فضانوردان در سفرهای فضایی خود استفاده می‌کنند.

این کفش "آمریکن ویرجین فرست کلس" (American Virgin First Class) نام دارد و برند طراحی و ساخت آن به‌نام Eleven Inc به ثبت رسیده است. ار جمله ویژگی‌های جالب توجه این اسنیکرز؛ برخورداری از هات‌اسپات وای‌فای؛ یک پورت شارژ تلفن که در داخل کفش تعبیه شده و یک صفحه‌نمایش بسیار کوچک برای نمایش فایل‌های ویدیویی است. کمربندی که روی آن دیده می‌شود مانند همان کمربندی است که مسافران هواپیما می‌بندند. باتری این کفش تا سه ساعت قادر به ارائه سرویس است.شاید بتوان کفش‌ آمریکن ویرجین را نسخه زمینی Nike Mag نامید. این کفش‌ از طرف سازندگان آن؛ برای یک کار خیرخواهانه به مزایده گذاشته شده که حرکتی قابل تقدیر و ستایش است.

شاید بند این کفش مانند بند کفش‌هایی که چند ماه پیش آدیداس معرفی کرد؛ به‌طور خودکار دور پای فردی که آن را به‌پا کرده؛ بسته نشوند اما این محصول پوشیدنی زیبا؛ کارهای زیادی می‌تواند انجام دهد: شارژ اسمارت‌فون و پخش فایل‌های ویدیویی. چیزی که شاید در سال 1985 میلادی تنها در حد یک ایده و خیال بود مانند همان چیزی که در فیلم معروف هالیوودی "سفر به آینده ۲" دیده شده بود.


با این کفش فیلم ببینید و اسمارت‌فون‌تان را شارژ کنید


این کفش به‌گونه‌ای طراحی شده که به فرد احساس پرواز با هواپیمای درجه یک آمریکن ویرجین را می‌دهد. درآمدی که از فروش این کفش‌ حاصل می‌شود به حساب سازمان Soles4Souls واریز می‌شود؛ سازمانی که با هدف اهدای کفش و لباس به جوامع فقیر راه‌اندازی شده است.

جالب این‌که در حال حاضر تنها یک جفت از این کفش تولید شده و بالاترین رقم پیشنهادی برای خرید آن روی سایت eBay فعلا 4 هزار و 950 دلار است. اگر قصد دارید در این حرکت خیرخواهانه شرکت کنید هنوز یک هفته دیگر فرصت دارید.مطمئنا این کفش برعکس نام آن یعنی First Class؛ با مدل‌های رده‌بالا و لوکسی که سراغ داریم متفاوت است. اما تلفیق بی‌نظیر و حیرت‌آور مد و فناوری محصولی را به‌وجود آورده که چشم‌پوشی از آن کاری بس سخت و دشوار است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب