پیروزی دشوار اینتر مقابل ساوتهمپتون

اینتر در دیداری از مرحله گروهی لیگ اروپا، موفق شد با نتیجه 1-0 ساوتهمپتون را شکست بدهد

شاگردان فرانک دی بوئر که در دو دیدار قبلی شان شکست خورده بودند، در دیدار امشب هم کار دشواری مقابل ساوتهمپتون داشتند اما با کسب سه امتیاز این دیدار توانستند امیدهای شان برای صعود را حفظ کنند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی یکی دو موقعیت خوب روی دروازه هم ایجاد کردند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند.

 

در ادامه بازیکنان ساوتهمپتون توپ و میدان را در اختیار گرفتند اما نتوانستند از این برتری استفاده کنند. در دقایق پایانی نیمه اول بار دیگر اینتری ها هم فرصت هایی داشتند اما فرصت های هیچ یک از دو تیم تبدیل به گل نشد و نیمه اول با تساوی 0-0 به پایان رسید.

 

 

 

نیمه دوم را ساوتهمپتون بهتر آغاز کرد و می توانست خیلی زود به گل برسد اما حضور به موقع میراندا، دروازه اینتر را نجات داد.

 

در دقیقه 54 نوبت اینتری ها بود که توسط ایکاردی صاحب یک موقعیت خوب شوند اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

حملات دو تیم ادامه داشت  تا اینکه در دقیقه 67، اینتر توسط کاندروا به گل رسید.ارسال زمینی داویده سانتون به داخل محوطه جریمه با ضربه تماشایی کاندروا همراه شد و توپ به جایی رفت که کاری از دست دروازه ساوتهمپتون برنمی آمد.

 

 

 

 

بعد از این گل برای دقایقی بازیکنان اینتر بازی را در اختیار داشتند و حتی می توانستند به گل دوم برسند اما اخراج مارسلو بروزوویچ در دقیقه 77، کار را برای میزبان دشوار کرد. در دقایق پایانی بازیکنان میهمان تلاش زیادی برای زدن گل تساوی انجام دادند و چند بار تا آستانه باز کردن دروازه نرآتزوری پیش رفتند اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و اینتر با همان یک گل به پیروزی رسید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب