نولیتو: مسی سرنوشت بازی را رقم زد

نولیتو، ستاره اسپانیایی منچسترسیتی، معتقد است که تیمش در دیدار شب گذشته مقابل بارسلونا، برای دقایق زیادی بازی را دست حریف خارج کرده بود اما اشتباه کلودیو براوو، سرنوشت بازی را تغییر داد.

نولیتو: مسی سرنوشت بازی را رقم زد

"، بازی با برتری 1-0 بارسا در جریان بود که اشتباه براوو و به دنبال آن ضربه او به توپ با دست که بیرون از محوطه جریمه صورت گرفت، باعث 10 نفره شدن سیتی شد. در ادامه بارسا 3 بار دیگر دروازه سیتیرا باز کرد تا یک شکست سنگین برای مردان پپ گواردیولا رقم بخورد.

 

نولیتو معتقد است این نتیجه چندان عادلانه نبود و تاکید کرد که تیمش تا پیش از اخراج براوو، برنامه هایش را به خوبی اجرا کرد.

 

او به خبرنگاران گفت:" فکر می کنیم نتیجه اغراق شده بود. ما اینقدر بد نبودیم. البته در فوتبال چنین اتفاقاتی رخ می دهد و ما باید به مسیرمان ادامه بدهیم و متحدتر از همیشه باشیم.

 

 

 

 

در نیمه اول، ما تلاش کردیم تا توپ را از دست آنها خارج کنیم و اینکار را کردیم. دروازه بان نها (مارک آندره تراشتگن) دو-سه واکنش خوب داشت اما فوتبال همین است. ما بدشانس بودیم که مرتکب اشتباهات فردی شدیم. این اتفاق برای هر کسی رخ می دهد. ما باید به مسیرمان ادامه بدهیم.

 

تصور می کنم براوو به خاطر اخراجش، احساس می کند خرابکاری کرده اما امروز احساس بهتری خواهد داشت. ما از او حمایت می کنیم. آن اتفاق دیگر سپری شده است. ما باید به پیشرفت مان ادامه بدهیم و تلاش کنیم تا بهتر شویم."

 

نولیتو همچنین در مورد عملکرد لیونل مسی که برای سی و هفتمین بار در ترکیب بارسا موفق به هت تریک شد، گفت:" مسی با سه گل سرنوشت بازی را رقم زد. بدون مسی، بازی متفاوتی می شد. مسی، مسی است. او بهترین بازیکن دنیاست. او منحصر به فرد است. او نیاز ندارد که در هر بازی 40 استارت سرعتی بزند؛ فقط کافی است یک بار اینکار را انجام بدهد تا گل بزند یا پاس گل بدهد."

 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
الکتریسیته ساکن از فیزیک یازدهم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( يازدهم تجربي)
دبیر : محمد پیروی