احتمال برگزاری فینال CL در خارج از اروپا

الکساندر چفرین، رئیس جدید یوفا، اعلام کرد که این احتمال وجود دارد که فینال رقابت‌های چمپیونزلیگ در خارج از اروپا برگزار شود.

احتمال برگزاری فینال CL در خارج از اروپا

در چند سال اخیر ایده انجام رقابت های مختلف خارج از کشور یا قاره محل برگزاری با استقبال روبرو شده و حتی گفته می شد ممکن است یک هفته اضافی برای لیگ برتر انگلیس در نظر گرفته شده و در خارج از این کشور برگزار شود. هرچند این ایده کنار گذاشته شده اما چفرین از ایده برگزاری فینال رقابت های اروپایی در خارج از این قاره حمایت می کند.

 

او به خبرنگاران گفت:" ممکن است این یک ایده باشد اما می توان در مورد آن صحبت کرد. برگزاری این دیدارها در پرتغال تا آذربایجان با برگزاری آن در نیویورک فرق چندانی ندارد. البته این رقابت های اروپایی است و باید در مورد آن فکر کرد."

 

 

چفرین همچنین در مورد احتمال تغییر زمان دیدارهای چمپیونزلیگ گفت:" از نظر مالی، برگزاری بازی در این زمان ایده آل نیست. ما باید به بازارهای دیگر هم نگاه کنیم اما هنوز در این مورد مطمئن نیستم.

 

چین از نظر مالی بازار جالبی است اما آمریکا نیست اما فوتبال در این کشور در حال پیشرفت است. چین در زمان برگزاری فینال چمپیونزلیگ نمی خوابد زیرا شنبه است و آنها می توانند این دیدار را تماشا کنند اما با توجه به تقویم لیگ ها، مشکلات زیادی وجود دارد."

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب