جدال شمس و شمسایی در داربی پایتخت

استاد و شاگرد قدیمی تیم ملی فوتسال در مهمترین بازی هفته‌ی ششم لیگ برتر با عنوان سرمربی رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند.

جدال شمس و شمسایی در داربی پایتخت

به گزارش ایسنا، لیگ برتر فوتسال به ایستگاه ششم رسیده است؛ هفته‌ای که قرار است در آن یکی از داربی‌های حساس لیگ برگزار شود. داربی پایتخت بین تاسیسات دریایی و دانشگاه آزاد به لحاظ رقابت دو تیم در جدول حساسیت چندانی ندارد اما چیزی که باعث شده فردا جمعه، نگاه‌ها به این بازی باشد، سرمربیان دو تیم است. وحید شمسایی به عنوان سرمربی - بازیکن تیم تاسیسات دریایی و حسین شمس به عنوان سرمربی دانشگاه آزاد، در سال‌های اخیر همواره ارتباط سینوسی با یکدیگر داشته و چالش‌های متعددی را تجربه کرده‌اند. در بازی فردای دو تیم، بیشترین شانس را روی کاغذ می‌توان به یاران شمسایی اختصاص داد. دانشگاهی‌ها که در دقیقه 90 با خرید امتیاز تیم منصوری قرچک وارد لیگ شدند، بعد از گذشت پنج هفته با یک امتیاز در بین چهارده تیم، سیزدهم هستند اما در سوی دیگر تاسیساتی‌ها با سه امتیاز کمتر نسبت به صدر، در رده دوم جدول قرار گرفته‌اند.
داربی تهران از ساعت 17 در سالن هندبال خیابان سئول آغاز خواهد شد و احتمال می‌رود این آخرین حضور شمس روی نیمکت دانشگاه آزاد باشد چرا که شنیده می‌شود او با تیم دیگری به توافق رسیده است.
در یکی دیگر از بازی‌های مهم هفته ششم لیگ، تیم صدرنشین گیتی‌پسند در سالن پیروزی اصفهان میزبان شهرداری ساوه است. شاگردان محسن حسن‌زاده در ساوه با دو برد، دو تساوی و یک باخت در رده ششم جدول جای گرفته‌اند. ساوه‌ای‌ها که به خوبی می‌دانند انتظارها به خاطر داشتن ستاره‌های زیاد از آن‌ها بالاست، مقابل گیتی‌پسند راهی جز پیروزی ندارند. اما گیتی‌پسند مدعی نخست قهرمانی است و با در اختیار داشتن هفت ملی‌پوش، به فکر بیشتر کردن اختلاف امتیازی خود در صدر جدول است.
فردا(جمعه) یاسین پیشرو قم با هدایت محمدرضا حیدریان باید در شیراز رو در روی لبنیات ارژن قرار بگیرد. شیرازی‌ها در هفته نخست لیگ تیم تاسیسات دریایی را مغلوب کردند اما بعد از آن سیر نزولی را طی کرده، به رتبه دهم رسیدند. بر اساس اخبار دریافتی از این تیم، وضعیت بحرانی در ارژن حاکم است و چند بازیکن کلیدی چند روزی است با این تیم تمرین نمی‌کنند.

در آخرین بازی هفته ششم تیم‌های شهروند ساری و دبیری تبریز به مصاف هم می‌روند. این بازی به دلیل پخش زنده از شبکه استانی مازندران با یک ساعت تاخیر و از ساعت 18 آغاز خواهد شد.

برنامه کامل بازی های هفته ششم

جمعه 30 مهر – ساعت ۱۷
لبنیات ارژن شیراز –  یاسین پیشرو قم
مس سونگون ورزقان – آذرخش بندرعباس
تاسیسات دریایی تهران – دانشگاه آزاد تهران
مقاومت البرز – طرح و توسعه قزوین
ملی حفاری اهواز – فرش آرا مشهد
گیتی پسند اصفهان – شهرداری ساوه


جمعه 30 مهر – ساعت 18
 شهروند ساری – دبیری تبریز.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب