انریکه: کسی که در توانایی مسی شک دارد از فوتبال چیزی نمی‌فهمد

سرمربی بارسلونا از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر منچستر سیتی بسیار راضی است و به ستایش از لیونل مسی پرداخت.

انریکه: کسی که در توانایی مسی شک دارد از فوتبال چیزی نمی‌فهمد

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، بارسلونا در یکی از جذاب ترین و حساس ترین بازیهای هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا در نوکمپ از منچستر سیتی پذیرایی کرد و توانست با درخشش لیونل مسی با چهار گل به پیروزی برسد و با اقتدار در صدر جدول رده بندی قرار گیرد.

لوئیس انریکه از عملکرد شاگردانش بسیار خوشحال است و در نشست خبری بعد از بازی به ستایش از لیونل مسی پرداخت.

سرمربی بارسلونا گفت: بازی بسیار سختی برای دو تیم بود. وقتی فشار زیاد می شود احتمال اشتباهات بازیکنان هم زیاد می شود و به همین خاطر هر دو تیم اشتباهات زیادی در این دیدار داشتند. این بازی حساس آبستن حوادث زیادی بود و دو اخراجی هم داد اما بسیار خوشحالم که همه چیز به سود تیم ما رقم خورد و یک پیروزی ارزشمند و روحیه بخش را به دست آوردیم. با این پیروزی اعتماد به نفس ما بالا رفت.

مسی در این دیدار ستاره میدان بود و توانست هت تریک کند. انریکه به ستایش از این ستاره آرژانتینی پرداخت و گفت: کسی که در توانایی های مسی شک دارد یا احمق است و یا انسان بسیار ساده ای است و چیزی از فوتبال نمی داند. مسی همواره بازیکن تاثیر گذاری برای بارسلونا بوده است. او در دیدار امشب بار دیگر توانایی های خود را ثابت کرد و نشان داد که چه بازیکن بزرگی است.

سرمربی بارسلونا درباره نمایش درخشان اومتیتی در این دیدار گفت: این اصلا عجیب نیست چرا که بارسلونا همواره تلاش می کند تا با بهترین بازیکنان جهان قرارداد امضاء کند و اومتیتی هم در پست خود از بهترینهاست. او شب خوبی را پشت سرگذاشت و از بهترین بازیکنان بود.

هر چند بارسلونا در این دیدار پیروزی ارزشمندی را به دست آورد اما آسیب دیدگی جرارد پیکه و یوردی آلبا کام هواداران را تلخ کرد. انریکه درباره وضعیت این دو بازیکن گفت: آسیب دیدگی این دو بازیکن نگران کننده است. همواره این ترس را داریم که بازیکنان خود را از دست دهیم و آنها را در اختیار نداشته باشیم. باید ببینیم که وضعیتشان چه می شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب