رونمایی از سه محصول دانش‌بنیان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

‌سه محصول دانش‌بنیان ساخته شده به دست فناوران شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان توسط وزیر امور اقتصادی و دارایی رونمایی شد.

رونمایی از سه محصول دانش‌بنیان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

به گزارش ایسنا، دستگاه الکتروکاردیوگراف شش کاناله مدل A110، قلم هوشمند همراه و دستگاه رادیولوژی دیجیتال که توسط سه شرکت‌ دانش‌بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان طراحی و ساخته شده‌اند، توسط دکتر طیب‌نیا، وزیر امور اقتصادی و دارایی رونمایی شد.

دستگاه الکتروکاردیوگراف شش کاناله مدل A110 به طور 12 کانال مجزا سیگنال‌های قلبی را دریافت کرده و پس از تقویت و پردازش به صورت 12 کانال بر روی صفحه نمایش، به صورت 6 کانال بر روی چاپگر حرارتی چاپ می‌کند.

قلم هوشمند همراه نیز با هدف گسترش و همگانی کردن فرهنگ دینی، اقدام به تولید مجموعه نرم‌افزارهای اندرویدی قلم هوشمند همراه کرده است که جلوگیری از صرف هزینه‌های بالای ارزی، کاهش بین 70 تا 95 درصدی هزینه‌ کار نهایی و همراه داشتن دائمی متن قرآن و تمام امکانات قلم‌های هوشمند برای افراد دارای تلفن همراه و تبلت از جمله مزایای این قلم هوشمند است.

دستگاه رادیولوژی دیجیتال نیز با فناوری تولید اشعه ایکس و دریافت تصاویر به صورت دیجیتال باعث کاهش اشعه دریافتی بیمار می‌شود و نیز امکان آرشیو کردن تصاویر و انتقال آن‌ها با روش‌های انتقال دیجیتال را امکان‌پذیر می‌کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب