تصادف یک تاکسی خودران در سنگاپور

یک تاکسی خودران ساخت شرکت NuTonomy که در جاده‌های عمومی سنگاپور در حال آزمایش است، حین تغییر لاین با یک کامیون تصادف کرد.

تصادف یک تاکسی خودران در سنگاپور

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، شرکت NuTonomy که ساخت و آزمایش این فناوری را برعهده دارد، اظهار کرد که حین حرکت، دو مهندس در خودرو حضور داشته و اینکه سرعت آن بسیار آهسته بوده است.

البته این تصادف بسیار جزئی بوده و آسیبی به کسی وارد نشد. دلیل این تصادف هنوز مشخص نشده است.

کشورهای سراسر جهان در تلاش برای توسعه فناوری‌های خودکار هستند و سنگاپور با زمین و نیروی کار محدود خود امیدوار است خودروهای خودران بتوانند شهروندان این کشور را به استفاده از خودروهای جمعی و حمل‌ونقل عمومی تشویق کند.

آزمایش این فناوری در سنگاپور به دقت توسط شرکت‌های فناورانه و خودروسازانی که در حال رقابت برای ساخت خودروهای خودران و توسعه برنامه‌های تجاری جدید برای تغییر حمل‌ونقل شخصی هستند، تحت نظر است.

چهار گروه مختلف در غرب سنگاپور به آزمایش خودروهای خودکار مشغول هستند. مسیرهای آزمایشی برای شرکت‌کنندگان ماه قبل به 12 کیلومتر افزایش یافت.

آزمایش خودروهای خودران NuTonomy از ماه اوت در سنگاپور آغاز شد که طی آن، شش تاکسی خودران به ارائه خدمات حمل‌ونقل از نقاط تعیین شده به مناطق خاص تا شعاع شش کیلومتر مربع می‌پردازند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب