آغاز همکاری های‌وب و ودافون

شرکت مخابراتی «ودافون»، دومین اپراتور بزرگ موبایل دنیا اعلام کرد آمادگی دارد تا به صورت شراکتی و برای نوسازی شبکه سیار و زیرساخت فناوری اطلاعات شرکت داده‌گسترعصرنوین (های‌وب) وارد بازار ایران شود

آغاز همکاری های‌وب و ودافون

شرکت مخابراتی «ودافون»، دومین اپراتور بزرگ موبایل دنیا اعلام کرد آمادگی دارد تا به صورت شراکتی و برای نوسازی و مدرن‌کردن شبکه سیار و زیرساخت فناوری اطلاعات شرکت داده‌گسترعصرنوین (های‌وب) وارد بازار بزرگ مخابراتی ایران شود. ارائه پلتفرم اینترنت اشیاء شرکت ودافون که در ۴۸ کشور دنیا در حال بهره‌برداری است، از جمله بخش‌های این مشارکت است.

ودافون یکی از بزرگترین اپراتورهای مخابراتی دنیا است که دامنه‌ای از خدمات شامل صوت، پیامک، دیتا و خدمات ارتباطی ثابت را ارائه می‌نماید. ودافون دارای اپراتوری موبایل در ۲۶ کشور دنیا و با ۵۲ شبکه موبایل و اپراتوری باند پهن ثابت در ۱۷ کشور مشارکت دارد. این شرکت تا تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۱۶ دارای ۴۶۵ میلیون مشترک موبایل و ۱۳.۷ میلیون مشترک باند پهن ثابت بوده است. به گزارش روابط عمومی های‌وب، ارائه پلتفرم اینترنت اشیاء ودافون که در ۴۸ کشور دنیا در حال بهره‌برداری است ازجمله بخش‌های دیگر این مشارکت محسوب می‌شود.

سیدایمان میری، مدیرعامل های‌وب می‌گوید: «این مشارکت در ادامه برنامه‌های های‌وب برای ارائه خدمات جامع مخابراتی که دربرگیرنده خدمات موبایل از طریق پروانه اپراتور مجازی (MVNO) و خدمات ثابت از طریق پروانه FCP خواهد بود. امیدواریم این همکاری به های‌وب کمک کند تا از طریق بهره‌گیری از دانش روز و استانداردهای جهانی، خدمات باکیفیت ارتباطی و مخابراتی را در اختیار مشتریان خویش قرار دهد و سرویس‌های نوین مخابراتی همچون اینترنت‌اشیاء (IOT) و خدمات ماشین با ماشین (M2M) را به‌صورت تجاری در کشور عرضه نماییم. پوشش سراسری زیرساخت مخابراتی های‌وب در اقصی‌نقاط کشور این شرکت را در آینده به یکی از برترین شرکت‌های مخابراتی کشور از نظر پوشش جغرافیایی تبدیل خواهد نمود که این موضوع به‌خصوص برای بخش تجاری و سازمانی می‌تواند مزیتی بزرگ برای دریافت خدمات یکپارچه کشوری باشد.»

شایان ذکر است که شرکت داده‌گسترعصرنوین از سال ۱۳۸۲ به‌عنوان یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات انتقال داده (PAP) آغاز به کار کرده است. در سال ۱۳۸۸ مالکیت این شرکت به بخش خصوصی واگذار شد و نام تجاری «های‌وب» را در بازار مخابرات و ارتباطات کشور معرفی کرد. در طی دوره فعالیت جدید، این شرکت توانست به‌سرعت در بازار رقـابتی خدمات دستـرسی به دیتـا و اینترنت رشد کند؛ به‌شکلی که با ارائه سرویس در بیش از ۴۵۰ شهر در پایان سال ۱۳۹۳، از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به‌عنوان یکی از شرکت‌های برتر انتخاب شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب