اسرار نهفته ویندوز ۱۰ خبر از یک به‌روزرسانی بزرگ می‌دهند

به نظر می‌رسد که ویندوز 10 دومین بسته به‌روزرسانی بزرگ و اصلی خود را در ماه مارس سال 2017 میلادی دریافت خواهد کرد.

اسرار نهفته ویندوز ۱۰ خبر از یک به‌روزرسانی بزرگ می‌دهند

به نظر می‌رسد که ویندوز ۱۰ دومین بسته به‌روزرسانی بزرگ و اصلی خود را در ماه مارس سال ۲۰۱۷ میلادی دریافت خواهد کرد.

ویندوز ۱۰ علیرغم تمامی فراز و نشیب‌های خود در زمینه مدیریت بازار و نحوه عرضه، یکی از پرکاربرترین موارد در میان تمامی سیستم‌ عامل‌های جهان به‌ حساب می‌آید.مدتی است شایعاتی درباره به‌روزرسانی بزرگ بعدی برای این سیستم عامل به گوش می‌رسند و به نظر می‌رسد که این به‌روزرسانی به‌زودی و نزدیک به ۵ ماه دیگر عرضه خواهد شد.


اسرار نهفته ویندوز ۱۰ خبر از یک به‌روزرسانی بزرگ می‌دهند


بر اساس اطلاعات به‌دست‌آمده، این بسته به‌روزرسانی که ویندوز ۱۰ رداستون ۲ نام خواهد داشت، در ماه مارس سال آینده میلادی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.این تاریخ هنوز توسط مایکروسافت به‌صورت رسمی اعلام نشده است ولی یکی از کاربران سیستم‌های عامل مایکروسافت توانسته است تا با استفاده جستجوی اطلاعات موجود در نسخه‌های فعلی ویندوز به این اطلاعات دسترسی پیدا کند.

این کاربر که با نام کاربری WalkingCat در اینستاگرام فعالیت می‌کند با بررسی فایل‌های سیستمی موجود در ویندوز سرور ۲۰۱۶ توانسته است تا به اطلاعات مربوط به عرضه نسخه بعدی ویندوز ۱۰ دسترسی پیدا نماید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب