حذف قابلیت اشتراک گذاری پسوردهای وای فای از ویندوز 10

مایکروسافت در حال حذف بخشی از قابلیت بحث برانگیز وای فای سنس از ویندوز 10 است و قصد داردآن را از بروزرسانی سالانه ویندوز 10 حذف کند.

حذف قابلیت اشتراک گذاری پسوردهای وای فای از ویندوز 10

مایکروسافت در حال حذف بخشی از قابلیت بحث برانگیز وای فای سنس از ویندوز 10 است و قصد داردآن را از بروزرسانی سالانه ویندوز 10 حذف کند. به گفته Gabe Aul مایکروسافت: ما قابلیت وای فای سنس را که اجازه به اشتراک گذاری شبکه های وای فای با مخاطبین و اتصال اتوماتیک به شبکه هایی که توسط مخاطبینتان به اشتراک گذاشته شده اند را می دهد، حذف می کنیم.
هزینه بروزرسانی کد نگه داری از این قابلیت و همچنین کم بودن مصرف کاربران باعث شد که این بخش ارزش سرمایه گذاری های آینده را از دست بدهد.

قابلیت وای فای سنس ابتدا در ویندوز فون معرفی شد و سپس به ویندوز 10 آمد و بروزرسانی شد. این قابلیت به شما اجازه می دهد به صورت اتوماتیک به هات اسپات های باز وصل شوید و پسوردهای وای فای خود را با مخاطبین به اشتراک بگذارید. برخی از متخصصین امنیتی در مورد اینکه ویندوز 10 به صورت اتوماتیک به هات اسپات های باز وصل می شود ابراز نگرانی کردند اما مایکروسافت این قابلیت را حذف نکرد. قابلیت به اشتراک گذاری پسورد وای فای سنس باعث شد صدای افرادی که نمی دانستند این قابلیت به معنی به اشتراک گذاری تمامی پسوردهای وای فای به صورت پیش فرض نیست دربیاید، اما مایکروسافت در پاسخ به فیدبک ها و نظرات کاربران اعلام کرد که این قابلیت به صورت عمومی استفاده نمی شود.

مایکروسافت به بهینه سازی بروزرسانی سالانه خود ادامه می دهد و آخرین بیلد این سیستم عامل شامل نوتیفیکیشن های زمان واقعی وب در مایکروسافت اج و قابلیت استفاده از ژست های ضربه ای برای جلو و عقب رفتن در مرورگر می شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب