پیش‌بینی رشد ۷ درصدی برای بازار تلفن‌های همراه در سال ۲۰۱۷

بنگاه تحلیلی دیجی تایمز به‌تازگی آمار و مربوط به پیش‌بینی خود در زمینه عرضه تلفن‌های همراه هوشمند در سال آینده میلادی را منتشر ساخته است که این آمار خبر از رشدی 7 درصدی برای این بازار می‌دهند.

پیش‌بینی رشد ۷ درصدی برای بازار تلفن‌های همراه در سال ۲۰۱۷

بنگاه تحلیلی دیجی تایمز به‌تازگی آمار و مربوط به پیش‌بینی خود در زمینه عرضه تلفن‌های همراه هوشمند در سال آینده میلادی را منتشر ساخته است که این آمار خبر از رشدی ۷ درصدی برای این بازار می‌دهند. تلفن‌های همراه هوشمند یکی از مهم‌ترین بخش‌های زندگی امروزی ما به‌حساب می‌آیند و بدون شک آمار مربوط به فروش این دستگاه‌ها می‌تواند سرنوشت بسیاری از غول‌های فناوری را دست‌خوش تغییر کند.

به همین دلیل نیز هرساله پیش‌بینی‌های مختلفی درباره آینده این صنایع توسط بنگاه‌های تحلیلی انجام می‌شود و آخرین نمونه انجام شده از این تحلیل‌ها خبر از سالی خوب برای این بازار می‌دهند.


پیش‌بینی رشد ۷ درصدی برای بازار تلفن‌های همراه در سال ۲۰۱۷


بر اساس آمار ارائه شده که مربوط به دو سال ۲۰۱۶(سه‌ماهه باقیمانده و در نتیجه مجموع فروش سالانه) و ۲۰۱۷ میلادی می‌شوند به نظر می‌رسد که این دو سال روندی نسبتا مشابه با یکدیگر را داشته و با نرخ رشدی مشابه سپری خواهند شد.بر اساس این تحلیل تا پایان سال ۲۰۱۶ شاهد فروش ۱ میلیارد و ۴۲۰ میلیون دستگاه تلفن همراه هوشمند در سراسر جهان خواهیم بود که این میزان رشدی ۷.۲ درصدی را نسبت به سال ۲۰۱۵ نشان می‌دهد.

آمار مربوط به پیش‌بینی سال ۲۰۱۷ نیز شامل فروش یک میلیارد و ۵۲۰ میلیون تلفن همراه است که رشدی ۷ درصدی نسبت به آمار سال جاری میلادی را نشان می‌دهد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب