کروم ویندوزی با بهبودهای باتری و متریال دیزاین بروزرسانی شد

در نوت بوک‌ها و سایر دستگاه‌های مشابه مشکل مصرف بی رویه باتری به یک مشکل حاد تبدیل می‌شود.

کروم ویندوزی با بهبودهای باتری و متریال دیزاین بروزرسانی شد

در نوت بوک ها و سایر دستگاه های مشابه مشکل مصرف بی رویه باتری به یک مشکل حاد تبدیل می شود. حتی مایکروسافت هم در مورد عملکرد باتری کروم صحبت کرده اما گوگل تصمیم گرفته این حرف ها را جدی نگیرد. این شرکت یک بروزرسانی جدید را برای کروم ویندوزی ارسال کرده. این بروزرسانی متریال دیزاین و بهبود عملکرد باتری را به محبوب ترین مرورگر وب آورده است.

کروم نسخه 53 برای ویندوز اکنون عرضه شده است و این یعنی آماده مصرف عمومی کاربران است. مرورگر بروزرسانی شده مصرف انرژی پردازنده و پردازنده گرافیکی را برای پخش ویدیو بهبود می بخشد. همچنین بهبودهایی در عملکرد عمومی و مصرف انرژی ایجاد شده است.

خوشبختانه بهبودهایی که گوگل ایجاد کرده باعث رفع برخی از نواقص عملکرد باتری می شود اما نتیجه نهایی تا زمانی که تست ها بر روی نسخه بروزرسانی شده انجام نشود و با نسخه های قبلی مقایسه نشود، مشخص نخواهد شد.
جدای از بهبودهای اعمال شده، کروم 53 بهبودهای HiDPI و متریال دیزاین را نیز برای بهبود شکل ظاهری و تجربه کاربری به مرورگر اضافه کرده است. تمامی ویژگی های اجزای متریال دیزاین توسط ناوبری، تب ها و رابط کاربری کلی تحت تاثیر قرار گرفته است. علاوه بر این کروم 53 به حالت شب و حالت ناشناس مجهز است و از اموجی های رنگی در ویندوز 10 پشتیبانی می کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
همایش جمع بندی عربی بخش اول
چهارم دبیرستان     دبیر : فرزاد قنبری