مایکروسافت در حال کار بر روی افزونه‌های نسخه موبایلی مرورگر اج

مایکروسافت اخیراً پشتیبانی قدرتمندی از ویندوز فون به عمل نیاورده است، اما در عوض روی بخش دسکتاپ و بخش لپ تاپ‌های هیبریدی در بازار تجاری تمرکز کرده است.

مایکروسافت در حال کار بر روی افزونه‌های نسخه موبایلی مرورگر اج

مایکروسافت اخیراً پشتیبانی قدرتمندی از ویندوز فون به عمل نیاورده است، اما در عوض روی بخش دسکتاپ و بخش لپ تاپ های هیبریدی در بازار تجاری تمرکز کرده است. اما این شرکت در عین حال اعلام کرده که یک قابلیت جالب را برای نسخه موبایلی مرورگر جدید اج تدارک دیده است و هم اکنون در حال کار بر روی بخش افزونه هاست.

به گفته مایکروسافت، در نهایت افزونه ها قرار است در مرورگر موبایلی اج نیز فعال شوند.مایکروسافت اشاره کرد که این افزونه ها شامل AdBlock, OneNote Web Clipper ، مترجم مایکروسافت و غیره خواهد بود. توسعه دهندگان قادر خواهند بود افزونه های جدید را به ویندوز استور ارسال کنند اما باید دید که این قابلیت به چه قابلیتی شبیه است و توسعه دهندگان تا چه حد می توانند روی آن کار کنند.

در کنفرانس 2015 بیلد مایکروسافت، این شرکت در ابتدا اعلام کرده بود که نمی تواند افزونه ها را به نسخه موبایلی مرورگر اج بیاورد چرا که در عملکرد و طراحی رابط کاربری مشکلاتی پیش می آید. اما اکنون به نظر می رسد که این شرکت توانسته تمامی این مشکلات را پشت سر بگذارد و بخش افزونه ها را به راحتی به نسخه موبایلی انتقال دهد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب