مایکروسافت در حال کار بر روی افزونه‌های نسخه موبایلی مرورگر اج

مایکروسافت اخیراً پشتیبانی قدرتمندی از ویندوز فون به عمل نیاورده است، اما در عوض روی بخش دسکتاپ و بخش لپ تاپ‌های هیبریدی در بازار تجاری تمرکز کرده است.

مایکروسافت در حال کار بر روی افزونه‌های نسخه موبایلی مرورگر اج

مایکروسافت اخیراً پشتیبانی قدرتمندی از ویندوز فون به عمل نیاورده است، اما در عوض روی بخش دسکتاپ و بخش لپ تاپ های هیبریدی در بازار تجاری تمرکز کرده است. اما این شرکت در عین حال اعلام کرده که یک قابلیت جالب را برای نسخه موبایلی مرورگر جدید اج تدارک دیده است و هم اکنون در حال کار بر روی بخش افزونه هاست.

به گفته مایکروسافت، در نهایت افزونه ها قرار است در مرورگر موبایلی اج نیز فعال شوند.مایکروسافت اشاره کرد که این افزونه ها شامل AdBlock, OneNote Web Clipper ، مترجم مایکروسافت و غیره خواهد بود. توسعه دهندگان قادر خواهند بود افزونه های جدید را به ویندوز استور ارسال کنند اما باید دید که این قابلیت به چه قابلیتی شبیه است و توسعه دهندگان تا چه حد می توانند روی آن کار کنند.

در کنفرانس 2015 بیلد مایکروسافت، این شرکت در ابتدا اعلام کرده بود که نمی تواند افزونه ها را به نسخه موبایلی مرورگر اج بیاورد چرا که در عملکرد و طراحی رابط کاربری مشکلاتی پیش می آید. اما اکنون به نظر می رسد که این شرکت توانسته تمامی این مشکلات را پشت سر بگذارد و بخش افزونه ها را به راحتی به نسخه موبایلی انتقال دهد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حرکت نوسانی ( قسمت دوم ) از فیزیک چهارم تجربی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم تجربي)
دبیر : حسین ناصحی