آزمایش موفق اینترنت ۵۲.۵ گیگابیتی در کره جنوبی

شاید تصور اینترنت 52 گیگابایتی برای کاربران ایرانی کمی دشوار باشد اما در کره جنوبی با موفقیت به حقیقت پیوست.

آزمایش موفق اینترنت ۵۲.۵ گیگابیتی در کره جنوبی

شاید تصور اینترنت 52 گیگابایتی برای کاربران ایرانی کمی دشوار باشد اما در کره جنوبی با موفقیت به حقیقت پیوست.سرعت اتصال به اینترنت هر روز مرزهای جدیدی را پشت سر می‌گذرد و این بار رکورد حیرت آور ۵۲.۵ گیگابیت در ثانیه در کشور کره جنوبی به ثبت رسیده است.

شرکت مخابراتی SK کره جنوبی با موفقیت ساکنان یک ساختمان در شهر سئول را از طریق کابل‌های فیبر نوری با سرعت ۵۲.۵ گیگابیت در ثانیه به اینترنت متصل کرد.فناوری مورد استفاده برای اتصال به اینترنت با چنین سرعتی توسط شرکت نوکیا ابداع شده است. دولت کره جنوبی قصد دارد تا سال ۲۰۲۰ اینترنت با سرعت ۱۰گیگابیت در ثانیه را در اختیار تمامی شهروندان خود قرار دهد.

در بیانیه نوکیا در این زمینه آمده است: با دستیابی به تازه ترین نسل فناوری دسترسی به داده‌ها از طریق کابل‌های فیبر نوری، شرکت مخابرات کره جنوبی قصد دارد تا تعهد خود را به ارتقای سرعت اینترنت و ارائه این خدمات به مشتریانش با سرعت ۱۰ گیگابیت در ثانیه عملی کند.

علاوه بر استفاده از کابل‌های فیبر نوری موجود نوکیا و شرکت مخابرات کره جنوبی از ترکیبی از فناوری‌های پیشرفته استفاده کرده اند که البته فعلا جزئیاتی از نحوه کارکرد آنها افشا نشده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب