آمازون در تلاش برای ارایه سرویس اینترنت پرسرعت در اروپا

آمازون یکی از موفق‌ترین شرکت‌های فعال حال حاضر جهان است که روز به روز برای گسترش فعالیت‌های خود تلاش می‌کند و اکنون شایعات از ورود آمازون به عرصه ارایه خدمات اینترنتی خبر می‌دهند

آمازون در تلاش برای ارایه سرویس اینترنت پرسرعت در اروپا

آمازون یکی از موفق‌ترین شرکت‌های فعال حال حاضر جهان است که روز به روز برای گسترش فعالیت‌های خود تلاش می کند و اکنون شایعات از ورود آمازون به عرصه ارایه خدمات اینترنتی خبر می دهند. مطابق با گزارشی جدیدی که توسط The Information منتشر شده است، این غول خرده فروشی آنلاین در نظر دارد تا به مشتریان خود در اروپا سرویس اینترنت پر سرعت ارایه کند. آمازون می‌تواند این سرویس جدید خود را به عنوان بخشی از یک باندل همراه با سرویس Prime Video عرضه کند.

 البته آمازون تنها شرکتی نیست که ایده ارایه سرویس اینترنت پرسرعت را در سر می‌پروراند. گوگل Fiber نیز در حال حاضر در برخی از شهرهای ایالات متحده در دسترس است که یک راهکار جایگزین را در اختیار ISPهایی مانند Comcast و CenturyLink قرار می دهد.

 آمازون می‌تواند به عنوان یک ISP سایر رقبا را بترساند زیرا محصولات و سرویس‌های ارایه شده توسط این شرکت اغلب حاشیه سود کمی دارند. به این ترتیب مشتری‌ها با قیمت‌های بسیار کمتری رو به رو هستند به این امید که محصولات و سرویس‌های بیشتری خریداری کنند.

 هنوز مشخص نیست که این سرویس چگونه پیاده سازی خواهد شد و اینکه اجرای آن در ایالات متحده نیز جزو اهداف آمازون هست یا نه. دلیل انتخاب اروپا برای اجرای این طرح هم این است که در ایالات متحده ارایه دهندگان اینترنت شبکه‌های خود را برای استفاده سایر شرکت‌ها باز نگذاشته‌اند. این در حالی است که در برخی از کشورهای اروپایی، ارایه دهندگان اینترنت پر سرعت باید امکان دسترسی عمده به شبکه‌هایشان را در اختیار شرکت‌های رقیب قرار دهند. در هر حال آن طور که از سوابق قبلی آمازون بر می آید، اگر یک فرصت کسب و کار وجود داشته باشد، آمازون حتما به آن فکر خواهد کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب