قابلیت ورود یکباره به سرویس‌های مایکروسافت بانام کاربری اسکایپ

شرکت هایی مثل گوگل و فیس بوک معمولاً به کاربرانشان اجازه می‌دهند که از اعتبار مشخصات ورود خود برای ثبت نام و یا ورود به سرویس‌های خاصی استفاده کنند.

قابلیت ورود یکباره به سرویس‌های مایکروسافت بانام کاربری اسکایپ

شرکت هایی مثل گوگل و فیس بوک معمولاً به کاربرانشان اجازه می دهند که از اعتبار مشخصات ورود خود برای ثبت نام و یا ورود به سرویس های خاصی استفاده کنند. حقیقتاً پر کردن فرم های ثبت نام و ورود به سرویس های مختلف، وقت زیادی از کاربران می گیرد اما ظاهراً مایکروسافت قصد دارد با معرفی حالت ورود یکباره در اسکایپ، کاربران این صرفه جویی در وقت را تجربه کنند.

اسکایپ پلتفرم ارتباطی مایکروسافت است و این شرکت قصد دارد کاری کند که کاربران اسکایپ بتوانند با نام کاربری اسکایپی خود وارد سایر سرویس های مایکروسافت شوند. این یعنی دیگر نیازی نیست با چندین حساب کاربری سر و کله بزنید چرا که نام اسکایپی و پسورد آن برای ورود به سرویس های متنوع مایکروسافت کافی خواهند بود.

بر اساس اطلاعیه مایکروسافت:

ما قصد داریم مایکروسافت و اسکایپ را به هم نزدیک تر کنیم و مفتخریم که اعلام کنیم به زودی همه کاربران قادر خواهند بود با نام اسکایپی خود وارد سرویس های دیگری مثل ایکس باکس، آفیس و وان درایو شوند. با یک بار ورود و ثبت یک آدرس ایمیل در سرویس های به خصوص، شما می توانید به راحتی خودتان را با ایکس باکس لایو، دسترسی به تصاویر و اسناد وان درایو، چک کردن ایمیل های Outlook.com و ارتباط با دوستانتان در اسکایپ سرگرم کنید.

مطمئناً کاربران به اندازه ای از اسکایپ استقبال می کنند که با وجود این مشکلات باز هم از آن استفاده خواهند کرد اما قابلیت ورود یکباره به تمامی سرویس ها راحت تر است. درست مثل سخنگوی مایکروسافت به ZDNet اعلام کرده که از آغاز هفته آینده که این قابلیت فعال شود تمامی کاربران می توانند حساب های مختلف مایکروسافت را با نام کاربری اسکایپی بروزرسانی کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب