قابلیت ورود یکباره به سرویس‌های مایکروسافت بانام کاربری اسکایپ

شرکت هایی مثل گوگل و فیس بوک معمولاً به کاربرانشان اجازه می‌دهند که از اعتبار مشخصات ورود خود برای ثبت نام و یا ورود به سرویس‌های خاصی استفاده کنند.

قابلیت ورود یکباره به سرویس‌های مایکروسافت بانام کاربری اسکایپ

شرکت هایی مثل گوگل و فیس بوک معمولاً به کاربرانشان اجازه می دهند که از اعتبار مشخصات ورود خود برای ثبت نام و یا ورود به سرویس های خاصی استفاده کنند. حقیقتاً پر کردن فرم های ثبت نام و ورود به سرویس های مختلف، وقت زیادی از کاربران می گیرد اما ظاهراً مایکروسافت قصد دارد با معرفی حالت ورود یکباره در اسکایپ، کاربران این صرفه جویی در وقت را تجربه کنند.

اسکایپ پلتفرم ارتباطی مایکروسافت است و این شرکت قصد دارد کاری کند که کاربران اسکایپ بتوانند با نام کاربری اسکایپی خود وارد سایر سرویس های مایکروسافت شوند. این یعنی دیگر نیازی نیست با چندین حساب کاربری سر و کله بزنید چرا که نام اسکایپی و پسورد آن برای ورود به سرویس های متنوع مایکروسافت کافی خواهند بود.

بر اساس اطلاعیه مایکروسافت:

ما قصد داریم مایکروسافت و اسکایپ را به هم نزدیک تر کنیم و مفتخریم که اعلام کنیم به زودی همه کاربران قادر خواهند بود با نام اسکایپی خود وارد سرویس های دیگری مثل ایکس باکس، آفیس و وان درایو شوند. با یک بار ورود و ثبت یک آدرس ایمیل در سرویس های به خصوص، شما می توانید به راحتی خودتان را با ایکس باکس لایو، دسترسی به تصاویر و اسناد وان درایو، چک کردن ایمیل های Outlook.com و ارتباط با دوستانتان در اسکایپ سرگرم کنید.

مطمئناً کاربران به اندازه ای از اسکایپ استقبال می کنند که با وجود این مشکلات باز هم از آن استفاده خواهند کرد اما قابلیت ورود یکباره به تمامی سرویس ها راحت تر است. درست مثل سخنگوی مایکروسافت به ZDNet اعلام کرده که از آغاز هفته آینده که این قابلیت فعال شود تمامی کاربران می توانند حساب های مختلف مایکروسافت را با نام کاربری اسکایپی بروزرسانی کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب