زیدان: همه از رونالدو توقع گلزنی دارند

کریستیانو رونالدو امشب برابر لژیا ورشو موفق به گلزنی نشد اما دو پاس گل داد. زیدان با وجود عدم گلزنی رونالدو، به حمایت از وی در نشست خبری پرداخت

زیدان: همه از رونالدو توقع گلزنی دارند

رئال امشب در برنابئو موفق شد با نتیجه 5-1 بر لژیا غلبه کند تا دومین برد پرگل خود به فاصله سه روز را کسب کرده باشد.

کهکشانی ها شنبه در زمین بتیبس 6-1 به پیروزی دست یافته بودند. نکته قابل ذکر در این بازی، عدم تمرکز رئالی ها در امور دفاعی و ترکیب کاملا هجومی زیدان بود.

 

 

 

 

زیدان در نشست خبری خود گفت:" امشب موقعیت های گل زیادی خلق کردیم و 5 گل خوب هم زدیم. از نمایش تهاجمی تیمم خوشحالم. برخی مواقع باید تصمیمات ریسکی گرفت و ترکیبی هجومی به زمین فرستاد. امشب اینگونه وارد زمین شدیم اما یکشنبه برابر بیلبائو، رئالی متفاوت خواهید دید.

همیشه می توان بهتر شد. مهم این است که امشب در کارهای هجومی فوق العاده بودیم و پیروز شدیم. هواداران همیشه دوست دارند رئال 4 گل به بالا به حریفانش بزند و امروز خواسته آنها را برآورده کردیم."

 

زیزو ادامه داد:" در طول هفته، خیلی ها در تمرین خودشان را در حد یک بازیکن ثابت نشان می دهند. بیل، رونالدو و بنزما در حال حاضر ثابت بازی می کنند اما همه فرصت این را دارند تا وارد ترکیب اصلی شوند.

گل نزدن رونالدو؟ او امشب عالی بود و با اینکه گل نزد، موفق به دادن 2 پاس گل شد. می دانم که همه از او توقع گلزنی دارند . رونالدو شنبه به بتیس گل زده بود و امیدوارم 4 روز دیگر به بیلبائو نیز گل بزند."

 

 

 

 

زیدان در مورد ترکیب هجومی امشب رئال گفت:" این مساله به حریف مقابل و نیز بازیکنانی که به میدان می فرستم ارتباط دارد.

امشب تصمیم گرفتیم هجومی بازی کنیم و کمی ریسک کردیم. به همین دلیل لژیا موفق به زدن ضد حملات بعضا خطرناکی می شد. نکته مهم از این بازی، شیوه شروعمان بود. دوست دارم در همه بازی ها اینچنین مصمم وارد زمین شده و خیلی زود حریف را تحت فشار بگذاریم."

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
همایش جمع بندی علوم اجتماعی حل سوالات کنکور خارج از کشور 96 بخش سوم
چهارم انسانی     دبیر : آزیتا بیدقی